Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit mondjak anyuéknak, sos...

Mit mondjak anyuéknak, sos mindjárt feljönnek a szobámba?

Figyelt kérdés
Mikor nem voltak itthon,cigiztem az udvaron titokban. Mindent eltüntettem,de 2 félig elégett gyufaszál kintmaradt a gyufás dobozzal együtt. Az előbb Hallottam hogy apu dühöng hogy ki cigizik, mindjárt jönnek elszámoltatni,de semmi jó nem jut eszembe,mire kellett a gyufa..! Segítenétek? Ötletek?
2016. júl. 23. 13:34
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
30%
Jövőre nézve jó tanács: vegyél öngyújtót, szupermarketben 100 Ft, nem vág földhöz anyagilag, ha a cigit el tudod dugni a gyújtót is (táskazseb, pénztárca, cigisdobozba, olyan kicsi hogy bárhol elfér) viszont nem tudod széthagyni, kevésbé lebukásveszélyes. Még ha meg is találják a "barátnőm kezembe nyomta tegnap, zsebre tettem és nálam maradt, holnap viszem neki vissza" szöveg beválhat elsőre.
2016. júl. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
93%
ha a cigizéshez elég nagynak érzed magad,akkor talán nem kéne sunnyogni, mint egy kisgyerek.
2016. júl. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 kovpet ***** válasza:
100%

"Jövőre nézve jó tanács"


Azért én adnék egy jobbat: addig hagyd abba, amíg nem szoksz rá. Utána már nagyon nehéz.

2016. júl. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
95%
De nagy lett rogzon a szad, hogy nem kaptak el apadek
2016. júl. 25. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!