Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy tálaljam anyuéknak, hogy...

Hogy tálaljam anyuéknak, hogy a barátom akit kb.1,5 hónapja ismerek, el akar vinni 4-5 napra nyaralni, illetve telelni?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, de ilyen téren kicsit gyerekként kezelnek. Kb. olyan 200 kmre mennénk. Félek , hogy majd elkezdenek cseszegetni, hogy ez korai stb...Amúgy nem ismerik a barátom, még azt is korainak tartják, hogy egyátalán behozzam a lakásba. A pénz nem gond, mert barátom fizet, persze nem várom el tőle mindent álljon, de nekem is van spórolt pénzem (egyetemre járok). Így a szüleimtől egy ft-ot se kéne kérnem. Ja a barátom 24 éves.
2016. jan. 18. 12:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
74%

atya ég, 20 éves vagy és ilyenen kell agonizálni?

azt hittem valami 14-16 éves tini kérdés lesz...

nem értem az ilyen szülőket, mégis mit gondolhatnak ilyenkor.

ezért van manapság ennyi életképtelen fiatal felnőtt, mert az ostoba szülők egy burokban nevelik fel őket.


oda állsz eléjük, és megmondod hogy elmész sziesztázni 5 napra az új barátoddal, és ennyi.

20 éves vagy bakker...ne idegelj már hogy nem mersz ilyet feltálalni a szüleidnek :D

2016. jan. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%

Anyu , apu, jövő hét végén nem leszek itthon, mert a Pistivel elutazunk Piripócsra.

Nem hiszem hogy túl kell ezt ragozni 20 évesen.

2016. jan. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem én teljesen laza vagyok az ilyen kérdésekben, ti pedig felnőttek, így a szüleidnek nincs is ebbe semmi beleszólása, de a kapcsolatot nézve én is korainak tartom, másfél hónap az semmi, nem szívesen utaznék el valakivel 4-5 napra egy kapcsolat legelején. Ez inkább a randik időszaka nálam, egymásnál alvás, stb., de nem jó ilyen korán teljesen rámászni a másikra.
2016. jan. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%

Jézusom! 20 éves vagy!

Hogy tálald!? Így:

- Anyu, apu, elmegyek a barátommal 4-5 napra kikapcsolódni. Majd jövök. Puszi.

2016. jan. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
67%
En is korainak tartom,hiszen a mai világban nem lehet tudni,hogy kiben mi lakozik.
2016. jan. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
93%

valóban érdekes kérdés ez 20 évesen.

ha fontos a véleményük, és az áldásuk a nyaralásra, akkor mutasd be nekik mielőtt elmentek nyaralni. nyilván nem fogják megismerni 1 alkalom alatt, de legalább tudják, hogy kivel mész el.

amúgy kicsit furcsa a hozzállásuk. ha csak nem a sokadik aktuális pasidat akarnád felvinni , akkor nem értem, miért tartják korainak, hogy hazavidd bemutatni.

de ha nem engedik, hát nem, attól még elmész vele nyaralni és kész.

2016. jan. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
81%
#5 úgy érzem le kéne állnod a dél-amerikai sorozatok nézésével.
2016. jan. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Volt eddig, 4 barátom, de ebből kettőt hoztam haza, pont ezek miatt. Minden más dologba tök lazák, de ezeket a pasis ügyeket nehezen kezelik, és nem tudom miért, hiszen sose adtam nekik okot az aggódásra.
2016. jan. 18. 13:23
 9/24 anonim ***** válasza:
58%
Szólj anyukádnak, hogy szeretnél kicsit kikapcsolódni a szerelmeddel.Elutaznál ennyi időre, ide és ide.De add meg az elérhetőségeiteket, Akkor jobban megnyugszanak a szülők, ha tudják hol vagy meddig és mi a telefonszámotok.Tapasztalatból tudom.
2016. jan. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
98%

"a mai világban nem lehet tudni,hogy kiben mi lakozik."


Ez tény. De a legtöbb nőt otthon veri agyon a férje, akivel 10 éve együtt van. Nem valószínű, hogy egy wellness hotelbe vinné Hasfelmetsző, csak hogy nyugodtan kibelezhesse a kérdezőt...

2016. jan. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!