Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők mit szólnátok hozzá ha...

Szülők mit szólnátok hozzá ha a lányotok összejönne egy nem fehér férfival?

Figyelt kérdés
Külföldön tanultam. Megismertem egy férfit akinek az apja indiai, tehát látszódik rajta, hogy nem fehér. Nagyon komoly lett a kapcsolatunk össze akarunk költözni. A szüleim,rokonaim még nem tudnak róla a héten fogom bemutatni. Ti szülőként mit szólnátok hozzá?
2016. aug. 16. 18:48
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
73%
Biztosan nem ítélkeznék a származása alapján, hanem próbálnám megismerni őt és mindenképp adnék egy esélyt a kapcsolatototoknak. Nomeg persze támogatnálak titeket. Mivel nem Indiában nőtt fel, nem lehet akkora kulturális szakadék köztetek, meg ha egyetemista, nyilván művelt és modern ember is. Nem kell ám hinni a sok rémtörténetnek meg a tévékettős és ertéelklubos kamu dokumentumfilmeknek. Sok sikert és sok boldogságot kívánok!
2016. aug. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:
87%

Igen, csak azok válnak el, ahol a férj külföldi.

Ezen de jót nevettem most, 9-es. :DDD

Anyukámék is elváltak, méghozzá azért, mert anya félrelépett és beleszeretett másba. Nem csak a férj miatt történhet a válás.

2016. aug. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező, tök ugyanazt, mint ha egy fehér férfival jönne össze, igyekeznék megismerni azt az embert, akit társául választott, és ennyi. Ha a Brit Birodalom fővárosának jó egy Sadiq Khan nevű két pakisztáni szülőtől származó Lord Mayor, valahogy én is csak kezelném ezt a helyzetet:)))
2016. aug. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:
15%
Nagyon megvernem
2016. aug. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem igy, hogy a mi kornyezetunkben nevelkedett es nem tartja az indiai hagyomanyokat (amik azert elet durvak tudnak lenni), az egvilagon semmi baj sem lesz :) en is ismerek egy nigeriai hazaspart, akik itt elnek mar 30 eve Magyarorszagon, a fiuk is itt szuletett mar. Es teljesen kulturalt, normalis emberek, nagyon jol beszelnek magyarul, diplomasak es tisztessegesen dolgoznak. Megis rendre megszoljak oket meg megy a budosn.ggerezes, mikozben a sok kobunko osmagyar igazan peldat vehetne roluk. Attol meg, hogy valaki neger, kinai, arab, igenis lehet jo ember es ha mar itt el regota Europaban, akkor konnyen elofordulhat, hogy nem is ismeri az oshazaja szokasait.
2016. aug. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
82%
9 : honnan tudod, hogy a férj miatt váltak el ? Lehet az európai nő dugott félre. Nem egy ilyen kérdés van itt is, amelyben a feleség egyszerre több férfival fekszik össze.
2016. aug. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
56%
A sok mocskos rasszista taho megis milyen jogon ugatja le a valaszom? Fingotok nincs rola, hogy milyen az a par, akirol irtam, es milyen a kerdezo baratja, hogy meritek oket velemenyezni? Undorito tetvek...es igen, tudom, hogy nagyok lehetnek a kulonbsegek, de aki azt allitja, hogy MINDEN mas kulturaju ember novero, terrorista, suttyo stb., az milyen alapon mer ilyen kijelentest tenni? Talan ismeri az OSSZESET? Nem? Akkor fogja be azt az olajto szajat.
2016. aug. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
91%
Ha látnám, hogy boldogok és jó a kapcsolatuk, mindenképpen örülnék neki, nyitnék a srác felé. Három lány apukája vagyok:)
2016. aug. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
93%

Arab férjem van. 14 éve élünk boldog házasságban, 2 gyermeket nevelünk. Még a hangját sem emelte fel ezalatt az idő alatt, a tenyerén hordoz mindnyájunkat. Annyi szeretet van benne, hogy néha már sok. Komolyan mondom. Szüleim először féltek, aztán látták mennyit tanul, küzd, ma már jó nevű orvos.

Kérdező, ha van egzisztenciája, vagy törekszik rá, boldog kapcsolat lehet belőle. A határainkon túl is emberek élnek... Nem is akár milyenek.

2016. aug. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
79%
Mennyi rasszista köcsög van itt. Legyetek boldogok, és ne foglalkozz az idiótákkal.
2016. aug. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!