Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Másnak is van olyan anyja,...

Másnak is van olyan anyja, aki feltúrja, átkutatja a cuccait? Akár rendszeresen?

Figyelt kérdés
2016. aug. 27. 10:31
1 2
 1/12 anonim válasza:
72%
Igen, de nem rendszeresen
2016. aug. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is olyan, szerintem nagyon sok szülő turkál a gyereke után még ha nem is helyes. :S
2016. aug. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk szerencsére sose volt ilyen.
2016. aug. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk mindketten ilyenek, de apám még mellé szereti magát szentként beállítani. Múltkor nyitom az ajtót, apám szó szerint könyékig (!!!) elmerűlve a táskámban. Nézek rá, hogy ez most mi akar lenni, erre úgy 10 másodperc fagyott csönd után hajlandó volt kivenni a karját. Na jó gondoltam éééén nem mondok semmit mert abból csak a veszekedés lenne. Aztán egy jó félóra múlva apám röhögve elkezdi magyarázni, hogy amúgy pénzt keresett mert meg akart inni egy sört. Na szóval nálunk ezek ilyen mindennapos dolgok :D
2016. aug. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%

Apám nekem nem, de anyám állandóan.

Ezért nem irok naplót, vagy teszek ki pénzt...

2016. aug. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Az enyém állandóan a ruháimat próbálgatja. -.-
2016. aug. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%
egyszer elöfordult de tarkon csaptam és felrugtam azota nem csinálja
2016. aug. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anyukám mindig megkérdezi,hogy belenyúlhat-e a cuccaimba,vagy megkéri,hogy én vegyem ki ami kell neki,tehát nem nyúl bele se a táskámba,se a szekrényembe,semmilyen személyes dolgomba,nem veszi el a pénzem se semmi.

Viszont szereti elolvasni az üzeneteimet facebookon. Ami nagyon rosszul tud esni. Utóbbiakban is beleolvasott,viszont ő nemtudta,hogy én tudom. Elolvasta barátommal az üzeneteimet,és oké nem beszéltünk semmi olyat ami aggasztaná vagy valami,hisz tudja,hogy szeretjük egymást,viszont azért mégis van magánéletem,és csak kettőnkre tartoznak a beszélgetések. Mostmár 3 féleképpen van a tabletem, a telefonom lekódolva. Esélytelen ,hogy belépjen.:D

2016. aug. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 darabkat válasza:
100%
Az én szüleim sose kutakodtak a cuccaim között, apukám azért nem, mert szerintem nem is érdekelte, mit talál ott, anyukám pedig mindig tiszteletben tartotta a dolgainkat. Ha valamelyikőjüknek kellett pénz, mondjuk apró, de nekik csak nagyobb címlet volt, akkor is mindig kértek, sose vették el maguktól. Ugyan így, telefonomat, gépemet, leveleimet, semmit sem néztek meg az engedélyem nélkül.
2016. aug. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére nem, egyik szülőm sem.

Viszont szerintem ez sajnos a ritkább eset... Nagyon sok mindenkitől hallottam már, hogy a szülei turkálnak nála (és igen, főként anyukák)

2016. aug. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!