Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy egy ilyen fiúba vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés

Lassan fél éve vagyok szerelmes egy fiúba akiről a szüleim nem tudnak csak titokban járok vele mivel én se vagyok közömbös a számára.Nagyon aranyos fiú csak ő más mint a többi srác ugyanis mozgássérült vagyis kerekesszékes születése óta.Ennek ellenére nagyon szeretem.Csak még nem volt bátorságom a szüleim elé állni és megmondani,hogy egy kerekesszékes fiúba lettem szerelmes mivel nem tudom,hogy reagálnának.Nem szorul nagyon gondozásra eltudja látni magát csak székel tud csak közlekedni.Tudom,hogy még tini szerelem nem szabad beleélem magam de elkezdtem neki gyűjteni a pénzt a műtétjére mivel én szeretném őt kihozni a székéből lehet,hogy szakítunk de akkor se fogom megbánni,hogy kisegítettem őt a székből. Hogyan hozhatnám fel ezt a témát? Ti mit reagálnátok,hogyha a lányotok mozgássérült fiúval járna akit ráadásul fiatal kora ellenére kiakar hozni a székből még akkor is ha nagyon drága a műtétje.Elszántan gyűjtögeti a pénzt diák munkán is töri a fejét,hogy hamarabb összetudja gyűjteni az összeget.

17/L 20/F



2016. dec. 9. 19:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Elpityeregtem magam!

Olyan aranyos történet...

Szüleidnek elvileg semmi oka nem lenne ezért haragudni! De te ismered őket a legjobban!

17L

2016. dec. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Azt nem kifogásolnám, hogy ilyen fiúval járj. De azt már nem helyeselném, hogy azért akarsz dolgozni, hogy segítsd a műtétjét. Jelentős összeget nem tudnál összegyűjteni, és talán neked is kell majd pénz, ha tovább akarsz tanulni.
2016. dec. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Tudnám hogy jó ember lett belöle ha szeretitek egy mást miért ne semmi akadája.
2016. dec. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

Én büszke lennék rád, hogy nem felszínes dolgokkal törődsz.

A pénzgyűjtést még korainak érezném, meg az iszonyat drága.

2016. dec. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi pénz kéne? És mennyire biztos, hogy ha összegyűlne, akkor kiszállhatna a székből?
2016. dec. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 sanyinak ***** válasza:
90%
Azert egy szulo maskepp latja mint egy kulso szemlelo. Nyilvan a szulok szamara nem lesz orom azt megtudni, h a lanyuk tudatosan egy terhet vesz magara
2016. dec. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%
Az értékrendjüktől függ.
2016. dec. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
Az addig rendben van, hogy szerelem, az ellen úgysem lehet tenni semmit, azt át kell élni. De kezdjél akkor döntésképesen, felnőtt módra gondolkodni és átélni az eljövendő lehetőségeket. A nőkben a gondozási ösztön esetenként olyan mértékben túlteng, hogy a különböző érzelmeket összemossa és a segítőkészség (mondhatni az anyai ösztön kiélése), a gyengédség sokszor ugyanolyan mértékű oxitocin hormon felszabadulást okoz, mint ami szerelem esetén következik be és az ezt átélő személy az egészet szerelemként, szexuális vágyakozásként éli át. Ez csak azért veszélyes, mert a "gondozott" ugyan rendkívül hálás, de ez nem feltétlenül okoz nála hasonló érzéseket és a felemás kapcsolatok egy idő után zátonyra futnak. A leírt helyzetben a dolgok fizikai lebonyolításának gondja is mind rád hárulna és mivel még nem éltetek igazán semmit sem az életből, a te életedből biztosan kimaradnak majd olyanok, amelyek átélésére te fizikailag képes lennél, de mégis válaszúthoz fogsz érkezni, amikor is nem feltétlenül a saját utadat választod majd. Én is ismertem olyan erősen mozgáskorlátozott férfit, akit egymás után szántak meg a nők és a genetikailag hordozott betegségét átadta az összes megszületett leánygyerekének (akik majd továbbadják a jó esetben élve születő fiúgyerekeiknek).
2016. dec. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
21%

Inkább a jövődre gyűjts, annak jobban örülnének a szüleid. Majd ha 2 év múlva szakítotok, te meg adtál x összeget a műtétbe akkor mi lesz? Most azt mondod, hogy nem bánnád, de majd akkor mit mondasz? Inkább akkor mellműtétre gyűjts!


Egyébként szexelni tud? Vagy hogyan gondoltad ezt a kapcsolatot?

2016. dec. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%

Off. Lehet, hogy végig fog rajtam rohanni egy lepontozócsorda, de ennek ellenére azt mondom, #9, vannak emberek (kevés, ezt elismerem), akiknek nem létszükséglet a szex ahhoz, hogy azzal legyenek, akiket szeretnek. :) Lehet, hogy a kérdező pont ilyen.

A többivel egyetértek.

2016. dec. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!