Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 64GB netünk van amiböl elfogya...

64GB netünk van amiböl elfogyaszottam 8 GB és anyukám engem szidót le mert állítólag én fógyasztotam el de nem is igaz a húgom, meg reggeltől-estig videókat néz, internetezik és cseveg a barátnőjéve, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Telenoros a net az adatkeret 64GB

a NetWorx alkalmazásal nézem mindig menyit vogysztotam


2017. jan. 19. 18:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
73%
Legközelebb ne fogyassz el 8gb netet..elég hízlaló az szerintem
2017. jan. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
85%
Ha négyen laknak akkor fejenként 16 giga jár.
2017. jan. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan és mi alapján osztályoznak le valakit magyar nyelv

és irodalomból,hogy ilyen írással idejön.

2017. jan. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
8%
Miért szerinted az egyest se érdemli meg? Senki sem állította, hogy egyesnél jobbat kapott.
2017. jan. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
69%
Ha annyi sütnivalód nem volt hogy a húgodra kend, akkor így jártál gyermekem. A mobilnet amúgy se nagyon való videók nézegetésére meg letöltésekre. Használd inkább arra a netet, hogy megtanuld rendesen a magyar helyesírás szabályait.
2017. jan. 20. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
66%
Kajak ennyi frusztrált tajparasztot ezen az oldalon... :D
2017. jan. 20. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nah, szeretném tisztázni, hogy az előttem lévő kommenteket nem olvastam el.

Ami azt illeti drága kérdező, a helyesírásod alapján én is úgy gondolkodnék, mint az anyud. Ugyanis, aki ennyire nem tudja használni az ékezeteket, az tuti a netezés miatt is ilyen visszamaradott. Inkább tanulj és ne "fogyaszd el" (ba52d meg :,D) az internetet.

A "Legyetek jók, ha tudtok" című filmben is megmondta Fülöp atya "aki édeset eszik, bizony keserűt kakál"- szóval inkább ehhez tartsd magad, kedves kérdező.

Jó tanulást és kerüld az édeset. XD

2017. jan. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha már elfógyasztotad a netet, legalább rátalálhattál vóna a magyar helyesírási szótárra.
2017. jan. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!