Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak ha anya állandóa...

Mit csináljak ha anya állandóan leszólja a zenei ízlésem (kpop)? Már nagyon idegesít, hogy folyton ezt kell hallgatnom.

Figyelt kérdés

2017. aug. 23. 18:32
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
12%

Miért hallgatsz kpoppot ha nem vagy koreai? Akkor úgy sem érted a szöveget, csak a pasik kinézetére kapcsolsz rá.

Dél korea meg k*rvára utálja a fehér embereket.

2017. aug. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
Utolsó, tudod a legtöbbhöz hozzá angol feliratot, hogy mindenki értse. :)
2017. aug. 29. 17:15
 33/38 A kérdező kommentje:
Tudod a legtöbbhöz azért tesznek angol feliratot, hogy mindenki értse.*
2017. aug. 29. 17:16
 34/38 anonim ***** válasza:
8%

Magyar egocentritás :

,, sosem válaszolok arra amivel kapcsolatban a másik személynek volt igaza "

A dél koreaiak k*rvára utálják a fehér embereket, csak te/ti ezt nem veszitek észre, vagy nem tudjátok. Tini lázadó kor, majd kinősz ebből a hülyeségből. Azt sem tudod hol van dél korea, vagy hogy egyáltalán 2 korea létezik.

2017. aug. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
Tudod 16 évesen nem hiszem hogy ne tudná valaki, hogy 2 korea van, Észak, és Dél, Mivel Földrajzból már mindenki tanulta ilyen korban. Szóval nem kell azt feltételezni rólam, hogy egyáltalán nem ismerem Koreaát. :)
2017. aug. 29. 17:25
 36/38 anonim ***** válasza:
21%

Ki nem szarja le hogy ismered e.

A lényeg csak az hogy ez egy tini lázadó kor, amiből kinősz és vége. Nagy korodra lesz egy kanos gyerekeszű magyar urad, aki többször megfog alázni orálisan, úgy hogy te ezt mind hagyni fogod neki, mert úgy se fogsz találni érettebb pasit.

Kell még valamit mondanom? Nem? Akkor örültem.

2017. aug. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
Az első mondat utánit nem tudom mire vélni, de köszönöm szépen, hogy eltervezted a jövőmet. Csak nem tudom hogy jön az ide, amikor én arról tettem fel egy kérdést, hogy mit csináljak ha anyám leszólja a kpopot.
2017. aug. 29. 17:39
 38/38 anonim ***** válasza:
0%
Mert eltalánosítottam ;)
2017. aug. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!