Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak ha anya állandóa...

Mit csináljak ha anya állandóan leszólja a zenei ízlésem (kpop)? Már nagyon idegesít, hogy folyton ezt kell hallgatnom.

Figyelt kérdés

2017. aug. 23. 18:32
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

Úgy, hogy Facebookon betettem egyszer az egyik kedvenc bandámat borítóképnek.

Akkor is oda kommentelte, hogy "ki ez a nyomorék b*zi"

2017. aug. 23. 19:30
 12/38 anonim ***** válasza:
68%
A kpop idolok többsége tényleg b.z.san néz ki. Az ember nem egyről azt sem tudja mi a neme. Ezek után úgy gondolom egy nem kpop fan jogosan szólja meg őket. Még a fiú koreai barátaim szerint is b.z.s sok kinézete.
2017. aug. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
36%
Én inkább anyád beszólásait hallgatnám mint azt, amit te hallgatsz :)
2017. aug. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Utolsó, ha nem tudsz olyat írni, aminek hasznát vehetem, egyáltalán miért kommentálsz?:)
2017. aug. 23. 19:57
 15/38 anonim ***** válasza:
64%
Múltkor nem kaptál elég választ vagy mi? Érdekes nekem sose tudta anyám milyen zenét hallgatok épp, mert ÉN hallgattam, nem zavartam másokat. Illetve nem is ömlengtem az épp aktuális dilimről annak, aki nem volt vevő rá. Ilyen egyszerű.
2017. aug. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
49%

Nem volt elég 5 oldalnyi válasz?

Minek kell ezt folyton kiírni?

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..


Vagy ezek szerint minden kpopot hallgató retardált, aki nem tud úgy zenét hallgatni, hogy ne menjen mások agyára?

2017. aug. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
Ezt nem én írtam ki, de köszönöm, hogy belinkeltétek!;)
2017. aug. 23. 20:10
 18/38 anonim ***** válasza:
37%
13-as vagyok. Adok normális választ. Hallgass normális zenét :)
2017. aug. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:

Attól, hogy mások egy kicsit mint mi, már nem is normális zene?

Ugyan olyanok mint mi, csak a szemük más és a nyelv amit beszélnek... Rasszisták

2017. aug. 23. 20:16
 20/38 anonim ***** válasza:
40%

Nem vagyok én rasszista,ezt olyan könnyű ráaggatni a másikra(nem azért szar, mert ferdeszeműek vinnyognak benne), megindoklom:

A pop már magában is szutyok, igénytelen, tartalom nélküli ízléstelen hülyeség, aminek a hangszereknek sem nagyon vagy köze(ami alapja a zenének).

Ráadásul amelyikben meg nem angolul nyávognak, abban meg koreaiul vinnyognak és még az ízléstelen szövegét sem érted.

2017. aug. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!