Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, elengednétek a tizeneg...

Szülők, elengednétek a tizenegyedikes lányotokat bulizni hétköznap?

Figyelt kérdés

Egyszeri alkalom, osztálytársa szülinapja egy szórakozóhelyen.

Jó tanuló, másnap is menne iskolába ugyanúgy, éjfél körül érne haza.



2017. szept. 25. 16:23
1 2
 1/15 anonim válasza:
87%
Én elegedném, mi is jártunk anno hétközbe bulizni. Gondolom a többi osztálytárs is ott lesz.
2017. szept. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%

egyet nem értek: miért kell hétköznapra szülinapi bulit szervezni? magas fáról esett, aki ezt kitalálta... :D már bocsánat.

ettől függetlenül, lehet, hogy elengedném.. ha belegondolok, én hétköznap ugyan sosem voltam bulizni (hétvégén se sűrűn), simán volt középsuliban, hogy még éjfélkor is felvoltam otthon, sőt olyan is volt, hogy 2kor feküdtem le. a probléma itt inkább az alkohol... azért egy ilyen idős lány nem feltétlenül veti meg az alkoholt, ha túllép a határain, másnap nemigen fog iskolába menni másnaposan...

2017. szept. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
28%
Nem engedném. Főleg nem éjfélig.
2017. szept. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! (én sem értem, miért pont hétköznapra rakta.)


Utolsó, miért nem?

2017. szept. 25. 16:38
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem csinál rendszert belőle elengedném főleg úgy, hogy írod, jó tanuló! De valóban azt a szülőt nem értem, aki hétköznapra engedi a gyerekének a szülinapi bulit. Na ott a hiba!
2017. szept. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
38%
Persze, de csak úgy, hogy én viszem el és aztán megyek érte a szórakozóhelyre.
2017. szept. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
23%
Elengedném, de ha másnap nem akarna iskolába menni mert fáradt, akkor ez lenne az első és utolsó ilyen alkalom. Amúgy melyik szórakozóhely van nyitva hétközben, ahova 16-17 éveseket is beengednek?
2017. szept. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%
Hetkoznap ejfelig semmikepp sem, de mit szamit a mi velemenyunk? Nem fogja befolyasolni a szuleidet par random ember:)
2017. szept. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
58%

Persze, de én megyek érte.

Éjfélkor már ne kolbászoljon egyedül.


Egyébként nem normális az osztálytársad sem.

2017. szept. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
58%

Valószínűleg elmennék érte.

Aztán írnék egy igazolást másnapra ha kérné.

De azért nem csinálnánk rendszert a hétköznapi bulikból.

Egyébként a lányom (12) most alapból ébren van fél 10- 10ig. Ha az anyja alszik akkor kicsit tovább is. :D

Néhány év múlva simán bírni fogja tovább is.

2017. szept. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!