Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, elengednétek a tizeneg...

Szülők, elengednétek a tizenegyedikes lányotokat bulizni hétköznap?

Figyelt kérdés

Egyszeri alkalom, osztálytársa szülinapja egy szórakozóhelyen.

Jó tanuló, másnap is menne iskolába ugyanúgy, éjfél körül érne haza.



2017. szept. 25. 16:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
65%
Ha valóban egyszeri alkalom, akkor igen.
2017. szept. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
62%
Én 11.-ben havi 2x minimum voltam "bulizni" hétköznap, persze nem iylen disco szerű szórakozóhelyekre hanem koncertekre vagy csak barátokkal iszogatni(nem is ittam) majdnem minden nap 11 után értem haza (hétvégén biztos) és mégis jól tanultam, most egyetemre járok és már kiéltem magam 11-12.-nem így nincs igényem ezekre... szerintem menj érte ha a belvárosban későn ér véget mert azért éjszakaizni nem egy életbiztosítás, de nem kell nagyon félteni. (20/L)
2017. szept. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Szülöként eszembe se jutna elengedni ,hétközben éjjélig semmikép ,ha nem pihen akkor másnap fáradt lesz a sulihoz.

Ha nagyon szeretne menni akkor 10 ig maradhatna és érte mennék .

2017. szept. 26. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
20%

De ez a gondolat...hogy faradt lesz a suli hoz, nevetséges.

Iskolában a gyerekek ülnek és unatkoznak napi 6-7 órát, időnként felszolitanak és felolvastatnak valami választ amit már otthon megirtal. Nincs mit csinálni ott

2017. szept. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
35%
Elengedném ha nem rendszeres alkalom és írnák igazolást másnapra.Aki azzal jön hogy jajj mit képzel 1napot kimarad suliból...nézzen magába.Mindenkivel volt már olyan szerintem hogy felkelt,és nem volt kedve bemenni dolgozni.Egy telefon a főnöknek hogy bocs családi okok miatt nem tudok bemenni és el volt intézve...Gondolom nem az egy nap üiatt fog megbukni. 28N
2017. szept. 29. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!