Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek mikortól normális...

Szerintetek mikortól normális a külön költözés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kicsit furán hangzik a kérdés....de már napok óta ezen töröm a fejem. Az a helyzet, hogy tervezem azt, hogy barátommal össze költözzek miután betöltöm a 18-at. Nem sokára töltöm a 17-et és jövőre szakmámmal is végzek....lényeg,hogy most távkapcsolatban élünk én Angliában( nem szeretek itt élni)...ő pedig ausztriában. Már építgeti a jövőjét/jövőnket....énis szeretnék már ott élni vele hiszen egyrészt hiányzik ő is meg már nagyon nem jó nekem lelkileg/pszihikailag itt....kérdés az hogy szüleim hogy fogadnák azt hogy külön életet szeretnék élni...elvégre sulit elvégzeem addigra, és biztonságos helyre mennénk...mit gondoltok, rosz dolog ez vagy normális az, hogy ki sszeretnék repülni a családi fészekből? (Nyilván nem barátom tartana el, énis dolgoznék ugyanúgy meg mimdem egyéb) főzni, takarítani is tudok, önállóságtól nem félek hisz itthon is szinte én nevelem öcsémet mert szüleim dolgoznak reggeltől estig és én tartom rendben a házat, én főzök, én foglalkozok öcsémmel/ tanulásával....de valahogy vágyom már arra hogy a saját életemet is éljem kicsit :(

2017. nov. 20. 23:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
68%
Tudsz németül? Nulla munkatapasztalattal, nyelvtudás nélkül mehetsz takarítani vagy dobozokat pakolni. Én végigcsináltam ezt, baromira nehéz új életet kezdeni egy olyan országban, amit nem ismersz. Nem tudom, párod hány éves, mennyire biztos a munkahelye, hol lakik. De önálló életet felépíteni így baromira nehéz lesz.
2017. nov. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
68%
Az, hogy a szüleidtől 18 évesen rögtön a barátodhoz költözöl, az önsorsrontás tipikus példája. gondolom aztán egyből jön a gyerek, még egy, még egy, aztán ott leszel 21-22 évesen 3 gyerekkel a nyakadon, a pali elhagyott, nincs semmid...elég sok százezren jártak már így előtted.
2017. nov. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
67%
Már leírták a véleményem de annyit hozzá tennék,hogy a szüleid azért költöztek ki hogy megadják nektek a lehetőséget arra hogy jó életet élhessetek. Mit érnél el azzal hogy ahelyett hogy tovább képeznéd magad vagy elmennél suli által gyakornokiskodni és elegendő tapasztalattal £50kt keresnél, te elmész Ausztriába mosogatni mert ott él egy fiú akivel szinte alig találkoztál személyesen.
2017. nov. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!