Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyaként hogyan tegyem túl...

Anyaként hogyan tegyem túl magam azon, hogy veszélybe sodortam a gyerekem?

Figyelt kérdés

A lányomnál voltunk aki arra panaszkodott,hogy reggel óta fáj a háta és a dereka. Én adtam neki egy fájdalomcsillapítót és mondtam,hogy feküdjön le. Az apja erősködött,hogy nézesse meg az orvossal,de én azt mondtam,hogy minek rohangáljon feleslegesen,biztosan túlhajtotta magát és jobb lesz ha pihen. De végül a férjem bevitte a kórházba, és kiderült,hogy veséjében elzáródott egy véna...Ha lefekszik aludni sokkal nagyobb baj lett volna.


Szörnyen érzem magam,bűntudatom van. A lányom nem haragszik ràm,de én nem tudom megbocsájtani magamnak hogy felelőtlenül viselkedtem.


2018. szept. 24. 13:04
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
98%

Meséljek szebbet? A férjem egy szép szombati napon erős felfájással, és szédüléssel rogyott az ágyra. Annyira hirtelen jött az egész, hogy kihívtam az ügyeletes orvost. Erre az ügyeletes azt mondta, csak vírusos fertőzés, ágynyugalom, és diéta. De közben mindent kihányt.

Hétfőn vittem el végül a háziorvoshoz, majd a háziorvos küldött e la sürgősségire, ahol már több órát ültünk, mire nagy nehezen a vizsgálatok során kiderült, hogy a férjemnek AGYVÉRZÉSE van!!!!

Akkor a hétvégi ügyeletes orvosra is haragudtam, de a mai napig nem tudom feldolgozni, hogy én sem hallgattam a megérzéseimre. Igaz, hogy Isteni szerencse, hogy él és jól van, de a mai napig képtelen vagyok feldolgozni. Mivel olyan súlyos eset volt, hogy mikor kiderült, rögtön Pestre szállították megműteni. Magamban éreztem bűntudatot, hisz meg is halhatott volna a várakozás miatt. Mindenki mondta, hogy nem tehetek róla, és nem én hibáztam, de ilyenkor mindig előjön a gondolatban, hogy "Mi lett volna ha...."

Szerintem ez miatt ne hibáztasd magad. Nem tudok okosat javasolni, én is sokáig gyötörtem magam, ez csak halványodni tud. De hátha megnyugtat, hogy nem egyedül vagy ilyen helyzetben.

2018. szept. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
14%
Sehogy. Szerintem vegyél egy korbácsot, és üsd magad vele mindennap egy órán át. Aztán térdelj egy kicsit kukoricán és ezentúl csak száraz kenyéren és -vízen elj
2018. szept. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
A férjem hál'istennek egyenesen a sürgősségire vitte.
2018. szept. 24. 13:42
 14/27 anonim ***** válasza:
57%

Hála Istennek, volt érintése a férjednek.


Nekem az első gyereknél volt ilyen, ott cirkuszoltam az orvossal(Heim Pál gyerek sürgősségi), mert az is el akart küldeni a 6 hónapos babával, hogy olyan cuki, meg állandóan mosolyog, nincs ennek a gyereknek semmi baja, nekem meg aki beküldött minket az egy iszonyat jó terapeuta, és éreztem, hogy muszáj lépni, nem szabad nyugotn maradni. Na addig cirkuszoltam, mig oda jött egy másik idősebb orvos, és mondta: anyuka, akkor veszünk vért a babától-aha, teljesen be volt sűrűsödve a vére, alig bírták levenni. Ha hazaviszem, akkor meghal éjjel.


Úgy hogy innentől kezdve engem nem érdekel ki milyen cirkuszosnak mond... Ne félj a dokinéni, aki cukinak tartotta a gyerekem, laposkúszásba jött ment...ha csak meglátott minket.

2018. szept. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem este, kettesben beszélgessetek erről a férjeddel. Egyedül ő tudna téged megnyugtatni.

A lányod egyébként gondolom felnőtt, hisz nála voltatok, vagyis külön él tőletek. Voltaképpen ő dönti el, tünetei alapján forduljon-e orvoshoz vagy sem.

Egyébként én se gondoltam volna ilyen drasztikus problémára. Nem voltál felelőtlen.


Talán a férjednek az volt gyanús, hogy a szokásosnál erősebb fájdalmakra panaszkodott. Általában véve igaz, hogy a nagy bajok is banális tüneteket okoznak, csak esetleg erősebbeket, és ott kell gyanakodni, hogy ekkora hátfájás, derékfájás mögött esetleg nem szokványos probléma van.

2018. szept. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Igen, felnőtt, 33 éves. Nem voltak olyan erős fájdalmai,átlagos hát-és derékfájásnak látszott, ő sem volt megíjedve. Nem tudom a férjemnek honnan jött ez a sugallat, azt mondja csak èrezte, hogy minden àron menni kell. Én meg vitatkoztam vele, hogy ennyivel nem kell menni sehova. Csak azon múlott minden, hogy a lányunk nem rám hallgatott, hanem az apjára.És ez rettenetesen gyötrő érzès, tegnap éjjel is azt álmodtam, hogy a lányom vért köhögött az ágyában, én meg törölgettem felfelé. Iszonyú volt.
2018. szept. 24. 14:53
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Ne ragd magad ezen, van neki ket szuloje, megoldodott a dolog. Mi ez a komplexus, hogy az anyanak "jobb szulonek" kell lenni mint az apanak? A ket szulo egyenrangu. Lehet hogy ezer mas kerdesben meg te vagy a torodobb.

Ez is kozos mint a hazastarsi vagyon :)

2018. szept. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

11-es, napra pontosan két éve anyukámmal is ez volt. Fejfájás, hányás, eszméletvesztés. Csak ő pár napon belül meghalt a kórházban.


Kérdező, mitől alakult ez ki a lányodnál?

2018. szept. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Azt mondták,hogy a fogamzásgátló tablettáktól. Kb.fél éve váltott új márkára, amiket eddig szedett,azoktól semmi baja nem volt.
2018. szept. 24. 18:00
 20/27 anonim ***** válasza:
Mit szedett?
2018. szept. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!