Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan értessem meg a lányomma...

Hogyan értessem meg a lányommal, hogy ne pazarolja el a legszebb eveit egy 15 évvel idősebb fickóra?

Figyelt kérdés

Lanyom a 20as éveinek a közepén jar, még soha nem volt kapcsolata előtte. Most pedig összejött egy nála 15 evvel idősebb ferfival.

Hiába beszélek neki, nem erti meg hogy ennek nincs jövője. Ha 5 ev múlva lesz egy gyerekük, a pasi már 45 lesz a lanyom meg csak 30...az meg hagyján hogy az unokámnak nagyapja lesz, de a lanyomnak 50 evesen egy 65 eves ferje lesz. Attol is felek, hogy meg fogjak szólni a családunkat ez miatt.


Hogyan győzzem meg, hogy gondolkodjon reálisabban? El vagyunk keseredve a férjemmel együtt.



2019. ápr. 29. 20:43
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
93%
Ha rendesen a psi akkor nincs semmi baj,amugy is ez a lanyod elete,dontese Ne szolj bele mert akkor meg rad se fog nezni oregkorodban.
2019. ápr. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
82%
Ismerek olyat, akik kozott 17 ev van, es a ferfi a fiatalabb:) koszonik jol megvannak egyutt 10 eve
2019. ápr. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
32%

Itt a nevelésben,vagy valamiben nagy gáz lehet.

-Húszas évek közepén van,és egy kapcsolata se volt

- Összejön egy jóval idősebbel,akivel egyből családot tervez,vagy mi ?

Burokban nevelkedett eddig,vagy mi a tököm ? Nem fogod meggyőzni,mert fel se tudja fogni mit csinál.

2019. ápr. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
63%

8 évvel fiatalabb a párom nállam

Ő most 21 én meg 29 . 2 éve vagyunk együtt . Jaa és igen 29 évesen van saját lakásom , jó munkám és saját nem lerágott hülyegyerek autóm .

Nagy esélyel a lányod párja sem egy kis fiatal hülyegyerek módjára viselkedik . Ha meg vele egy korával jött volna össze akkor meg az lenne a bajod ... szüleinél lakik , nincs jó munkája csak minimálbértért melozik 3 műszakban meg egy szakadt lefonott ragacsa van és tipik hülyegyerek módjára viselkedik ....

Kedves szülők közt hány év a külömbség , gondolom nem 1-2 hanem jóval több .

10-15 év nem a világ vége persze nem kevés . Jajj megszolják a családot azaz a lány legyen olyan emberre akit nem szeret csak ne szólják meg a családot ... tipik felfogás “ hàt mit szólnak a rokonok meg a szomszédok .... “

2019. ápr. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
87%
A baráti körünkben a legjobb kapcsolat, ahol 22 év van férj és feleség között (most 72 és 50, a férj a mai napig aktívan dolgozik, 32 éve vannak együtt)
2019. ápr. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
86%
20 éves. Mi közötök van a magánéletéhez?
2019. ápr. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
85%
Semmi közöd hozzá, hogy mit csinál a lányod, és még kevesebb beleszólásod. Ha folyton csak leugatod a párválasztását akkor szép lassan el fog távolodni tőled.
2019. ápr. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
9%

"# 5/16 Időpont ma 20:55"

Ennek a válaszolónak mekkora egy tahó tapló stílusa van... A piti kis műszaki egyetemes meg kitörölheti a seggét a diplomájával, én meg beszélek 5 nyelvet és jobban élek, mint Te, mehetsz büfézni a fellengzősségeddel.

2019. ápr. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
83%

Én párom is 15 évvel idősebb nálam. És az első kapcsolatom is.

És én édesanyám,édesapám is így pattogott, amikor hazavittem a párom és bemutattam őt. Addig csinálta ezt, míg meguntam, elköltöztem. Utána hívogatott, sértegette a párom, majd engem hülyézett, meg jött a majd úgyis szétmentek dumával.

Villamosmérnök a párom, én is (így ismerkedtünk meg), azóta a férjem és a fiam apja, akit a nagyanyja és nagyapja sose látott, sose mentünk haza mert meglássák a szomszédok hogy egy tetovált 40 éves a férjem..jujj..


No, ebből legalább okulj. Örülj a lányod boldogságának, támogasd őt, mert lehet ő lesz az unokád apja. Az is lehet, hogy nem, ki tudja; de ha mégis és te az elején megutáltatod magad, akkor mi lesz..?

2019. ápr. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
24%

"a fiam apja, akit a nagyanyja és nagyapja sose látott"

Nem csak a nagyszülőkkel tolsz ki, hanem a fiaddal is, ha nem teszed lehetővé, hogy kapcsolat lehessen köztük.

2019. ápr. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!