Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan értessem meg a lányomma...

Hogyan értessem meg a lányommal, hogy ne pazarolja el a legszebb eveit egy 15 évvel idősebb fickóra?

Figyelt kérdés

Lanyom a 20as éveinek a közepén jar, még soha nem volt kapcsolata előtte. Most pedig összejött egy nála 15 evvel idősebb ferfival.

Hiába beszélek neki, nem erti meg hogy ennek nincs jövője. Ha 5 ev múlva lesz egy gyerekük, a pasi már 45 lesz a lanyom meg csak 30...az meg hagyján hogy az unokámnak nagyapja lesz, de a lanyomnak 50 evesen egy 65 eves ferje lesz. Attol is felek, hogy meg fogjak szólni a családunkat ez miatt.


Hogyan győzzem meg, hogy gondolkodjon reálisabban? El vagyunk keseredve a férjemmel együtt.



2019. ápr. 29. 20:43
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
88%
13 év van köztem és a vőlegényem között, az ő javára, idén fogunk összeházasodni. Köszönjük szépen, jól vagyunk, boldogok vagyunk. Sosem éreztem még ennyire jól magam senki mellett, rengeteget nevetünk, kirándulunk, beszélgetünk. Eddig minden nézeteltérést normálisan és hamar rendezni tudtunk. Normális, érett, felnőtt embernek gondolom magunkat, akik egymás mellett döntöttek és akik tudják most is és majdan is kezelni a 13 évből adódó gondokat, már ha lesznek. Én is soknak gondolom, mert sok, de tudjuk kezelni. Ismerőseim közt például kb. 10 év van, a férfi 45 és 1 éves a lányuk. Tudják kezelni, boldogok. Nem értem az ilyet, akik egy felnőtt embernek akarják megmondani, kivel lehet együtt. Nem tudom, miért a fixa ideál, hogy azonos korban KELL párt találni. Miért kell? Kötelező? Az meg, hogy megszólnak, és? Neked nem a lányod a fontos, hanem hogy mit mondanak mások... Ha meg összejött volna egy 29 éves kis csíra raj gyerekkel, akkor is megszólnának. De ezt kár magyarázni, úgy érzem...
2019. ápr. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
90%
Kolléganőm 37 éves, párja 54. Évek óta jóban-rosszban együtt.
2019. ápr. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
89%

És ha szeretik egymàst akkor mi a baj ezzel?Ja, csak a szomszédok, rokonok?

Ha boldog a lànyod, örülj neki.

Köztünk még ettől is jelentősebb a korkülönbség, mégis évek óta együtt vagyunk, én màr 30 felett vagyok, pàrom pedig...inkàbb hagyjuk.

Ne taszítsd el a lànyod magadtól.

2019. ápr. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
82%

"Ha 5 ev múlva lesz egy gyerekük, a pasi már 45 lesz a lanyom meg csak 30..."


Nálunk nincs ekkora korkülönbség, de én (férj) 40 ill. 44 éves voltam a két gyerekem születésekor. Nem érzem nagypapának magamat, mindig is fiatalosabb voltam a koromnál testileg is, gondolkodásban is. A kisgyerek meg pláne megfiatalít!


Undorító és elszomorító, hogy egyetlen szót sem írsz arról, hogy az a férfi milyen ember, kizárólag annak alapján ítélkezel róluk, hogy ekkora a korkülönbség. Csöppet sem csodálkoznék, ha a lányod teljesen megszakítaná veled a kapcsolatot.

2019. ápr. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
85%

Attol is felek, hogy meg fogjak szólni a családunkat ez miatt.


Na itt bújt ki a szög a zsákból. Ettől félsz te igazán. Biztos falusiak vagytok.


Amúgy az én családomban is van egy hasonló, egyik 31 éves lány rokonom osszejott egy 44 éves férfival. Családunkban nem rég volt egy Nagyobb családi esemény, ahol ott volt a lány anyja is és amikor kérdeztek tőle, h mi van a lányával, simán bemondta, h csak 34 éves a férfi :D :D

2019. ápr. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi lennék, hol van a kérdező. :D
2019. ápr. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
14%
Sógornőm 48 évesen maradt egyedül, mikor a 65 éves férje meghalt. A lányod gondolom be akarja biztosítani a jövőjét, igen nehéz ma ingatlanhoz jutni, sőt még hitelhez is!
2019. ápr. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
69%

#37, szerintem ha a rosszindulat fájna, üvöltenél...

Élő ember nincs, aki azért töltene el 20-30 évet egy házasságban, hogy majd utána örököljön egy ingatlant...

2019. ápr. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
76%

Sehogy. Szerintem ő mindezt tudja, de nem érdekli, mert szereti.

Én is voltam nálam 17 évvel idősebb férfival. Tudtam, de egy percig nem érdekelt. Szívem szerint most is vele lennék még. Sajnos az élet közbejött.

2019. ápr. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
73%

38-as, arra gondoltam, hogy a pasinak gondolom már van ingatlan, jó állása, egzisztenciája, mint mások is írták. Így a lánynak ezzel már nincs gondja, csak be kell cuccolnia, ennyi. Sok fiatal pályázik ilyenre!

Sógornőm példáját meg azért hoztam, mert bizony fel kell rá készülni, hogy a fiatalabb fél igen hamar egyedül maradhat. Mikor a lány 60 éves lesz, a pasi már 75. 60 évesen azért még lehet aktív életet élni, járkálni, kirándulni erre-arra, egy 75 éves férfival ezt már nehezen hiszem el. Ráadásul 20x évre egyedül maradhat. De a szerelem a lényeg!!

2019. ápr. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!