Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan értessem meg a lányomma...

Hogyan értessem meg a lányommal, hogy ne pazarolja el a legszebb eveit egy 15 évvel idősebb fickóra?

Figyelt kérdés

Lanyom a 20as éveinek a közepén jar, még soha nem volt kapcsolata előtte. Most pedig összejött egy nála 15 evvel idősebb ferfival.

Hiába beszélek neki, nem erti meg hogy ennek nincs jövője. Ha 5 ev múlva lesz egy gyerekük, a pasi már 45 lesz a lanyom meg csak 30...az meg hagyján hogy az unokámnak nagyapja lesz, de a lanyomnak 50 evesen egy 65 eves ferje lesz. Attol is felek, hogy meg fogjak szólni a családunkat ez miatt.


Hogyan győzzem meg, hogy gondolkodjon reálisabban? El vagyunk keseredve a férjemmel együtt.



2019. ápr. 29. 20:43
1 2 3 4 5
 21/45 Ketseg2017 ***** válasza:
25%
Nem tudom mit mondjak. Nalunk is a csaladban van egy hasonlo helyzet, 22 eves a csaj es nala 15 evvel idosebb a pasi. Nyaron lesz egy eve h egyuttvannak (hivatalosan, mivel senki nem tudja valojaban miota is tart). Ra par honapra mar hozza is koltozott, szulok ezt tokre normalisnam talaltak, sot helyeseltek. Meg nincs baba, bar azon se csodalkoznek ha lenne!
2019. ápr. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
87%

Anyu 43 éves apa kereken 60

És anya 27 évesen szült engem , akkor már vagy 3 éve ismerték egymást :) nemrég volt 2 éves a kishúgom

Csak gondoltam leírom hogy ilyen is van

2019. ápr. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
95%
Egy dolgot tudok tanácsolni, tiszteld a lányod életét, döntéseit, hagyd hogy úgy élje az életét ahogyan Ő jónak látja, akkor is ha te nem értesz ezzel egyet vagy te nem így csinálnád. Az én anyám is elkövette azt a hibát, hogy csupa jó szándékból mindig meg akarta nekem mondani mit miért és hogyan csináljak, nem bírta megállni hogy ne szóljon bele negatívan az életembe csak mert ő azt nem látta jónak. Nem felelt meg neki a párom, a munkám, az életmódunk, a hobbijaink, hogy mikor szültem a gyerekeimet, hogy mire költöttem a pénzemet, hogy neveltem a gyerekeimet, nagyjából semmi sem, és minden beszélgetésünk kioktatásból, pampogásból, jajveszékelésből állt. Ezzel azt érte csupán el, hogy 34 éves koromra alig tartjuk a kapcsolatot mert én ezt nem vagyok hajlandó elviselni. A lányod az állandó egrecíroztatástól nem fog jobb belátásra térni ( miért is kéne, hisz alapvetően semmi rosszat nem csinál), csak tőled fog eltávolodni. Az ember gyereke önálló lény, saját gondolatokkal, véleménnyel, és joggal hogy saját döntéseket hozzon.
2019. ápr. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
21%
Mondjuk 45 éves csokaba a pénzt meg az egzisztencia belelatni kicsit hülyeség. Sokkal inkább az érdekelne milyen ember, de nagyrészt friss pipire vágyó majd mindjárt elvalok miattad emberke... Ezeket a kérdéseket szülőként nekiszegeznem, rögtön kiderul a játék... Ha a kedves lányomnak nem esett le rögtön akkor valamit beneztem a nevelésben, ha pedig mégse csak elvakultan szeret akkor ha 25 évesen tud 45 éves görbe falloszt fogni, akkor önálló is tud lenni... De ha vetítő a csávó akkor 1-2ev alatt vége lesz... Ha meg normális, és tényleg szeretik egymást akkor hajrá
2019. ápr. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
86%

"ha 25 évesen tud 45 éves görbe falloszt fogni"


Milyen ügyesen kimatekoztad a 15 év korkülönbséget. xD

2019. ápr. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
75%

"Lanyom a 20as éveinek a közepén jar, még soha nem volt kapcsolata előtte." - Kérdező, ez esetben a legszebb éveit már elpazarolta: rátok, arra, amire neveltétek.

Ennek tükrében, ha van egy csepp esze, a következő éveivel már nem követi el ugyanezt a hibát.


"Most pedig összejött egy nála 15 evvel idősebb ferfival." Húha... namáraztán... hogymikvannak... mi anno 17L/33F-ként kezdtük, rá egy évre összeköltöztünk... ennek 21 éve.


"Attol is felek, hogy meg fogjak szólni a családunkat ez miatt." - nézd, ha nektek fontosabb a szembe szomszéd véleménye mint a lányod boldogsága... akkor már meg is találtad rá a magyarázatot, hogy miért nem hagyja magát meggyőzni... mert sem nem szuicid, sem nem értelmi fogyatékos...

2019. ápr. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
91%
12 év van köztem és a párom között, 7 év után tavaly házasodtunk. Ekkora korkülönbség még bőven jó lehet
2019. ápr. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
85%
21 voltam,a párom 31 mikor megismerkedtünk. Nem tudnám elképzelni mással az életemet. És nem is nagyon ismertem olyan velem egykorút akivel tartós kapcsolatot tudtam volna elképzelni. Én érzelmi biztonságra vágytam, (nem,nem anyagira,albérlettel kezdtük közösen) engem ekkor már nem érdekeltek a bulik stbk.
2019. ápr. 30. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
92%
Jobban tesztek ha nem szólok bele a lányod párválasztásába mert csak azt éritek el vele hogy évekig nem fog hozzátok szólni mert megunja hogy csak negatív hozzáállás kap töltetek,anyám pont ilyen volt kezdetben férjemmel hát én nekem is elegem lett és ha keresett telefonon akkor vagy fel sem vetem vagy nem beszéltem vele csak pár szót,én és férjem közt 20 év van és 17 éve együtt vagyunk van 3 gyerekünk ,szeretjük egymást .
2019. ápr. 30. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
86%
tudnek ajanlani a yutubon egy filmet hasonlorol szol,a cime Bocsanat,hogy szeretlek,2014 szerintem erdemes megnezni,hasonlo kokulonbsegrol szol,szerintem a szerelemben nem sokat jelent a korkulonbseg,csak a kivul allonak nehez elfogadni
2019. ápr. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!