Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért utánoz a lány testvérem?...

Miért utánoz a lány testvérem? Vagy nem is tudom lánynak nevezzem e.

Figyelt kérdés
Lényegében sok dologban utánoz, de ezek nem hiszem, hogy nagyon apróságok lennének. Kb 2 éve találtam meg a saját stílusomat és baráti köröm. A húgommal 2 év van közöttünk ezért arra tudok gondolni, hogy most keresi önmagát, de azért ne ilyen módon igyekezzen megtalálni. 4 éve közöltem testvéremmel, hogy a lányokat szeretem és 1 éve, hogy én fiúnak érzem magam. A családom ezt tudja és el is fogadták. Nagyjából nyugodtan élem az életem párkapcsolatomban, amiért nagyon hálás vagyok, hogy nem szólnak bele. De húgom bejelentette nekem fél éve, hogy a lányokat szereti egy hete meg azzal jött, hogy ő is fiúnak érzi magát. Miután levágattam a hajam azt is közölte velem, hogy ő is levágatja. Megtudta milyen zenéket hallgatok és azóta csak abból áll a lejátszási listája. Egy éve elkezdtem vágni magam, de nem lelki sérelmek milyatt vagy ilyesmi hanem mert igazán élvezem a mindenféle fájdalmat. Erre pár hónapja testvérem rászokott és tudom, hogy mostanában nagy trend a vagdosás ezért is állítanám le. De akkor nekem is teljesen le kéne szoknom mert ugyebár ez "így fer". Nem tudok mit kezdeni vele és eléggé rossz kommunikációs képességeim is vannak, hogy megkérdezzem tőle miért teszi. Viszont, hogy most elkezdett fiús ruhákba járni mint én, nagyon zavaró, hogy ilyen szinten utánoz. Van ötletetek miért teszi vagy, hogy szoktassam le róla?

2022. ápr. 18. 11:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ő is keresi magát. Te vagy neki a példakép. Majd megtalálja magát ő is.
2022. ápr. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%
Sehogy. ilyen egyszerű.
2022. ápr. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
79%
Elég elcseszett egy páros vagytok. Neked az a legnagyobb gondod, hogy a tesód "utánoz"? Az nem zavar, hogy egy személyiségzavaros butch leszbi vagy, aki vagdossa magát?
2022. ápr. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%
Patológiásnak tűnsz. Ne a húgoddal foglalkozz, magadnak keress segítséget.
2022. ápr. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
88%

Mi ez a vagdosás kérdező?

Milyen körökben trend?

2022. ápr. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
84%
Egyikőtök se épp.Te szimplán egy idióta vagy szerencsétlennek meg te vagy a példakép.
2022. ápr. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
96%
A húgod vadgdossa magát és neked az a legnagyobb problémád hogy "ne utánozzon már?" Ez most komoly? Ha szereted a fájdalmat akkor szoktasd rá a barátnőd a bdsm-re, ne magadat csonkítsd, a szüleidnek pedig mondd el mit csináltok a húgoddal, hátha azoknak van elég eszük pszichológushoz küldeni szegény gyereket.
2022. ápr. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
80%
Anya-apa rálát egyáltalán a hugira? Ők mit szólnak? Bontakozzon az a gyermek? Vagy mit? Egyáltalán hány anya vagy hány apa van ebben a családban. mert ha nem 1-1 a felállás akkor kérdező, nem is te vagy a kulcsfigura.
2022. ápr. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem te nem vagy százas..

Remélem kamukérdés.

2022. ápr. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
79%
Hogy szoktassák le a gyakorizók a társaikat a rendkívül idióta kamukérdések gyártásáról?
2022. ápr. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!