Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért utánoz a lány testvérem?...

Miért utánoz a lány testvérem? Vagy nem is tudom lánynak nevezzem e.

Figyelt kérdés
Lényegében sok dologban utánoz, de ezek nem hiszem, hogy nagyon apróságok lennének. Kb 2 éve találtam meg a saját stílusomat és baráti köröm. A húgommal 2 év van közöttünk ezért arra tudok gondolni, hogy most keresi önmagát, de azért ne ilyen módon igyekezzen megtalálni. 4 éve közöltem testvéremmel, hogy a lányokat szeretem és 1 éve, hogy én fiúnak érzem magam. A családom ezt tudja és el is fogadták. Nagyjából nyugodtan élem az életem párkapcsolatomban, amiért nagyon hálás vagyok, hogy nem szólnak bele. De húgom bejelentette nekem fél éve, hogy a lányokat szereti egy hete meg azzal jött, hogy ő is fiúnak érzi magát. Miután levágattam a hajam azt is közölte velem, hogy ő is levágatja. Megtudta milyen zenéket hallgatok és azóta csak abból áll a lejátszási listája. Egy éve elkezdtem vágni magam, de nem lelki sérelmek milyatt vagy ilyesmi hanem mert igazán élvezem a mindenféle fájdalmat. Erre pár hónapja testvérem rászokott és tudom, hogy mostanában nagy trend a vagdosás ezért is állítanám le. De akkor nekem is teljesen le kéne szoknom mert ugyebár ez "így fer". Nem tudok mit kezdeni vele és eléggé rossz kommunikációs képességeim is vannak, hogy megkérdezzem tőle miért teszi. Viszont, hogy most elkezdett fiús ruhákba járni mint én, nagyon zavaró, hogy ilyen szinten utánoz. Van ötletetek miért teszi vagy, hogy szoktassam le róla?

2022. ápr. 18. 11:28
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
7%
10# Tedd ki kérdésbe!
2022. ápr. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 Hanna S ***** válasza:
0%

#9


Szerintem is.!

2022. ápr. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
28%

Borderline-nak hívják, azaz határeseti személyiségzavar.


Nézz utána kérlek, ha még nem hallottál róla....


Pszichiátert keressetek fel mind a ketten, ha nem akarjátok, hogy végzetes tragédia legyen a vége, vagy egy komolyabb baleset, vagy egy rendőrségi ügy. Tudom miről beszélek, engem ezzel hónapokig kezeltek is...


Úgy tűnik, mindketten sérültetek valahol gyerekkorotokban (ahogy egyébként sokan mások is, ne szégyelld!)..

2022. ápr. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
17%

Legalább valami hasznos dologban utánozna... De, csak a felesleges hülyeségekben követi a példádat, ez a szomorú...

Gondolom, ezt már a szüleitek sem díjazzák, ha kettő leszbikus van egy családban...😑

2022. ápr. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
67%

#14 mondjuk az nem derült ki egyértelműen a kérdésből, hogy fiatal, lázadó tinikről, netán huszonegypár éves, éppenhogy a szárnyaikat próbálgató lányokról van-e szó, de nagyon nagy eséllyel igen.

Ebben az esetben hiba őket máris leszbikusnak elkönyvelni! Simán megeshet, hogy csak a hormonok dúlnak, játszanak ilyen fiatal korban.


Majdnem minden lánynak van ilyen vagy hasonló érzése tizenévesen, közben meg full heterók.


Itt egyáltalán nem a "lányokat szeretem" érzés a probléma, hanem az öncsonkítás!

2022. ápr. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
61%
lol, jó kis kamukérdés.
2022. ápr. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

"Egy éve elkezdtem vágni magam, de nem lelki sérelmek milyatt vagy ilyesmi hanem mert igazán élvezem a mindenféle fájdalmat. "


Lásd be, ez sem normális a te részedről.

Egyébként a huginak csak te vagy a példaképe, hagyd rá

2022. ápr. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
10-es elnézést de komoly kérdést tettem fel. A szidásból nem értem mit kéne csinálnom.
2022. ápr. 18. 20:50
 19/24 anonim ***** válasza:
11%
Ez most oylan mint mikor a lány kérdi hogy az anyja miért mondja rá hogy transz mert fius ruhákba jár meg hogy a fiú gyerekre miért mondja azt hogy (!) leszbikus?
2022. ápr. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
88%

Vicces vagy. Ha annyira szereted a fájdalmat, keress egy bdsm kört, ahol a domod megismertet vele ÉRTELMES keretek között.


A vagdosás nem értelmes, csak szólok.

2022. ápr. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!