Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Utálom az öcsémet, mit csináljak?

Utálom az öcsémet, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Alapból nem itthon élek, de nyáron 4 hétre hazajöttem és egyszerűen már most az őrületbe kergetett. 15 éves túlsúlyos, igénytelen és mindent otthagy maga után. Ez akkor idegesítő kifejezetten hogyha reggel a mellékhelyiségbe indulok, vagy hogyha reggelizni a konyhába. Mellesleg egész nap a szobájában rohad a gép előtt a sarokban. A szagokról nem is beszélve, elképeztő igénytelen. Nekem ez egyálltalán nem fér bele, de sajnos csak később tudok visszamenni. Egész este a balfék haverjaival "beszél" elképeztő hangosan,és édesapám sincsen rá hatással, van hogy néha nekimegy ha megkéri hogy pakoljon el vagy fejezze be a játszást.

2023. jún. 27. 12:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Martin kérdés fordított nemekkel?
2023. jún. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Négy hetet kibírtad, enynit tehetsz.
2023. jún. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Szia Martin!
2023. jún. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
98%
Nem Laurának hívják véletlen az öcsédet?
2023. jún. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el csajozni.
2023. jún. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Xdd
2023. jún. 27. 13:38
 7/12 A kérdező kommentje:
Való igaz, azt elfelejtettem leírni hogy én lány vagyok😅
2023. jún. 27. 13:38
 8/12 anonim ***** válasza:
95%

MartinA?

Ha véletlen tényleg nem Martin vagy, akkor föltétlen vedd fel vele a kapcsolatot. Tuti lelkitársak lesztek.

2023. jún. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%

Szallas.hu

foglalsz 4 hétre valahol szobát, és nem kell elviselni.

2023. jún. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
Nem lehet kellemes azt el tudom hinni. Én sokkal kevesebb sokkal sokkal kisebb dolgok miatt is képes vagyok kiabálni az öcsémmel. Szerintem a legtöbb amit tehetsz, hogy leülsz vele komolyan beszélgetni erről és felveted neki, milyen hátránya származik ebből a viselkedésből és életformából, ugyanis ha neki kényelmes akkor csak úgy akkor rajta változtatni, ha neki is érdeke, PL.: Ha nem megy neki a csajozás, akkor meg lehet neki mondani az okokat, és mit tehet ellene. Vagy egészségügyi témákat felvetni neki, a veszélyeket stb.
2023. jún. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!