Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Volt a családodban durva...

Volt a családodban durva örökösödési vita?

Figyelt kérdés

2023. okt. 5. 11:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
83%
Meg nem volt de lesz sajnos
2023. okt. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nem
2023. okt. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Metionin ***** válasza:
84%
Nem. Csóró mindenki, örülnek, ha van örökség ami nem adósság.
2023. okt. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
83%
valószínűleg volt, mert az apai nagyszüleim halála után volt szabad először tudomást szereznem arról, hogy a nagyapa ágán van egy nagybátyám és két korombeli unokatesóm is, akik évek óra kérték, hogy hadd keressenek fel minket... mert életükben nem engedték hog találkozzunk, mrt valami zűr volt az én üknagyapám háza körül. apám azóta is dühös, ha találkozni merészelek velük (és igenis szoktam, úgy nőttem fel, hogy csak tíz évvel idősebb vagy fiatalabb rokonaim voltak, nem fogom lepasszolni a lehetőségét hogy nekem is vannak valódi uncsijaim...)
2023. okt. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
72%
Volt és apám volt a hibás. Gyakorlatilag az apja házát bezsebelte, rávette az öreget, hogy a két másik testvért zárja ki az örökségből. Mondjuk visszakapta, az egyik húga meg az anyját vette rá, hogy még jóval a halála előtt irassa át a lakást az egyik unokájára. Úgy gáz a család, ahogy van. Marakodás, gyűlölködés.
2023. okt. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
100%
Volt sajnos.
2023. okt. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
50%

Nem volt.

Örökség miatt háborúzni ökörség.

2023. okt. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám és testvérei között voltak viták-konkrétan öccse és felesége önkényesen beköltöztek a 3testvér által örökölt 5.kerületi lakásba-,jól lelakták,ráadásul nagybátyám a lakás1/3ára hitelt vett fel,így végül töredék áron tudtuk csak eladni,és még ők voltak megsértődve,amikor emiatt ki kellett költözniük!

Nekem szerencsém v,mert Anyukám után én voltam az egyedüli örökös,így nem kellett senkivel csatároznom!

2023. okt. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt. A testvéreimmel imádjuk egymást.
2023. nov. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Apai nagyapám felől nem volt, hiszen a teljes megtakarítását ellopta Milosevic. Mondjuk azóta se sikerült semmit újjáépíteni, de az ő gyerekeik biztos jól elkokózták a pénzt.



Apai nagymuter fele fele tulajdonos volt az ikernővérével egy nagy ingatlanban. Ez dédfater kocsmája volt, Pest megyei kisváros. Iskola volt, most újra családban van. Ha az iker meghal, akkor lehet eladni. Vagy ki tudja mi lesz. Ótvar rokonaim vannak.

2023. nov. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!