Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak?többi lent...

Mit csináljak?többi lent...

Figyelt kérdés
Egy szobában lakunk az öcsémmel.én17ő 15éves.én dohányzom ,itthon tudják,ezért nem rejtegetem a cigit.egy kikötés volt ,hogy a lakásban nincs dohányzás.Szóval mostanában vettem észre ,hogy picit jobban fogy a cigit mint régen,pedig nem cigizem többet.tehát szerintem az öcsém néha elcsen egy két szálat.Már az is furcsa volt hogy a nyáron mondta miután lefeküdtünk hogy ha rágyújtanék nyugodtan álljak az ablakhozés szívjam el ott a cigit...azért ne menjek le .néha még is tettem .Így visszagondolva volt pár dolog ami arra utal hogy ő is rászokott a cigire .ha gyenge cigit vettem,találtam letépett szűrőt ,pedig én nem szoktam letépni,kérdezősködött hogy melyik cigi a legjobb,stb.szerintetek mit csináljak.?nem akarok konfliktust.jó a kapcsolat köztünk.

2023. okt. 30. 04:43
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Mondjuk te se dohányozz.
2023. okt. 30. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%

Te mutatsz neki rossz példát, te tartasz ott cigit, hoyg mindig kéznél legyen, akkor miért csodálkozol? Másrészt meg nézz magadba, te mikor keztél cigizni?

Egyébként ami megoldás lenne, hogy leszoksz, elmondod neki, miért, és megpróbálod öt is ebbe az irányba terelni, nem prédikációkkal, hanem példamutatással.

2023. okt. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
85%
Mondd meg neki hogy én hibát követtem el,mikor rászoktam a cigire, te ne tedd ezt.
2023. okt. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó a kapcsolatotok és mindent meg tudtok beszélni miért nem kérdezel rá kerek perec?
2023. okt. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lopni nem szép, de nyilván röhejes lenne, ha azért kérnéd számon, mert cigizik...
2023. okt. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Tartsd a cigidet zárható helyen! Számold meg a dobozban a cigiket!
2023. okt. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Ne cigizz, ja meg tegyél szóközöket...
2023. okt. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...külön köszönöm a 7-es választ.Kérlek írdd már meg hol nem hagytam szóközt!!!!köszönöm !
2023. okt. 30. 15:42
 9/10 A kérdező kommentje:
Jah ....bocsi kettőt találtam.uhhh lehet az érettségin átcsusszannék ennyi hibával!
2023. okt. 30. 15:43
 10/10 anonim ***** válasza:
Annyit mondj neki, hogy lopni nem szép dolog főleg családtagtól, és ha őszintén kér, te adsz neki abból a cigiből! Persze csak akkor adj ha ő is dohányzik, ne te szoktasd rá, egyébként ha ez sem használ akkor dugd el, és csak te tudd hová tetted, kismillió ilyen hely van egy lakásban!
2023. okt. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!