Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Húgomnak intim gyantázni?

Húgomnak intim gyantázni?

Figyelt kérdés

Beszélgettünk délután a hugommal és szóba jött a szőrtelenítés, meg hogy mennyire nem szereti a borotvát, stbstb. Mivel tudja, hogy én gyantázni szoktam feljött hogy nem segítenék-e neki mert akkor ő is kipróbálná. Na hát bele is mentem de ő mindent IS gyantázni szeretne és nem tudom hogy erre mit szóljak… Még csak 14 éves szóval kozmetikushoz nem is nagyon tudna menni meg ahhoz szégyenlős is… igazából nagyon jó a viszonyunk szóval szerintem nem lenne kellemetlen de nem tudom mások mit gondolnának ha kiderülne.

Ti megcsinálnátok a hugotoknak ebbe az esetbe?


19/L



febr. 8. 00:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
11%

Nem. Túl korai. Egyéb iránt 14 éves kortól ideje, hogy az arcát havonta egyszer kozmetikus kezelje!


Az intim gyanta még ráér, kivéve, ha a bikini vonal mellett is látszik a szőrösödés. Strandon, uszodában az durva jelenség.


De ezt is a kozmetikusra bíznám. Ne kontárkodjatok.

febr. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Az arca az más dolog, oda eljár ha kell.

Ott meg ígyis úgyis borotválná, annál jobb lenne a gyanta amúgy szerintem is.

febr. 8. 00:31
 3/25 anonim ***** válasza:
54%

Én biztos nem csinálnám meg neki (bár én ha szégyellős lennék a kozmetikus előtt, akkor a tesóm előtt is az lennék...), de nem azért, mert kellemetlen, ha kiderül...

Szerintem 14 évesen semmi szüksége arra, hogy mindent is gyantázzon. Nekem a bikinivonalnál a bőröm már tiniként sem szerette a borotvát, de én megoldottam úgy, ahogy tudtam: mikor még nem volt epilátorom, akkor is rendbe tudtam magam szedni borotvával, ollóval és szemöldökcsipesszel 😀

febr. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom, nekem nincs hugom. De a barátnöimnél semmi gond nincs ilyesmivel. Szerintem a hugomnak is simán megtenném.
febr. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
81%
Dehogy tenném. A legjobb barátnőm, de nekem olyan proli tesókkal meg barinőkkel szőrt szedetni.
febr. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
78%
Szokásos esti, perverz troll kamu kérdését olvashatjuk... Ne dőljetek be neki.
febr. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
2%
Egy 14 évesnek még alapból nem is szőrös a mindzsója. Mit akarja az akkor gyantázni?
febr. 8. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
35%
Kérdező én még véletlenül se csinálnám. Láttam már eredményét annak, ha valaki nem tudja hogyan kell rendesen szedni szőrt és gondolom nem akarsz (rosszabb esetben) sürgősségire menni húgoddal. Nem mondtad, hogy tanultad volna, hogy hogyan kell gyantázni, szóval gondolom ez ilyen házi szedés lenne, és hidd el nem éri meg.
febr. 8. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
37%
Simán
febr. 8. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
55%
Mi ez? Bújtatott pedofil kérdés?
febr. 8. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!