Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Húgomnak intim gyantázni?

Húgomnak intim gyantázni?

Figyelt kérdés

Beszélgettünk délután a hugommal és szóba jött a szőrtelenítés, meg hogy mennyire nem szereti a borotvát, stbstb. Mivel tudja, hogy én gyantázni szoktam feljött hogy nem segítenék-e neki mert akkor ő is kipróbálná. Na hát bele is mentem de ő mindent IS gyantázni szeretne és nem tudom hogy erre mit szóljak… Még csak 14 éves szóval kozmetikushoz nem is nagyon tudna menni meg ahhoz szégyenlős is… igazából nagyon jó a viszonyunk szóval szerintem nem lenne kellemetlen de nem tudom mások mit gondolnának ha kiderülne.

Ti megcsinálnátok a hugotoknak ebbe az esetbe?


19/L



febr. 8. 00:14
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
11%
Ne csináld mert baj lehet belőle! Én is segítettem a húgomnak leborotválni, aztán terhes lett tőle.
febr. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
89%
Na hát én prűdnek nem nevezném magam, sosem volt tabu a családban a meztelenség, de ezt biztos, hogy nem, nem fogok senki nemi szerve körül matatni (nyilván párom meg pelenkás gyerekem más kategória) és szőrtelenítgetni. Már csak azért sem, mert a gyantával komoly sérüléseket is lehet okozni és más a sajátodat csinálni meg másét. Tessék elmenni szakemberhez, az intim gyanta amúgy se hiszem, hogy korhoz kötött lenne, ez nem szexuális szolgáltatás, kb ugyanaz, mint nőgyógyászhoz menni.
febr. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
62%

Ott gyantáznám le ahol magamat is szoktam, s tudom hogy kell.

Nekem a combom belső fele se bírja már a gyantát, nemhogy ott...


Amúgy miért szégyenlős, ha szakemberhez kell menni? Az ilyeneket sose tudtam megérteni...

febr. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

#7 és #17


Egy 14 éves lány már RÉG szőrös. Láb, hónalj, intim részek mind. Rendesen.

Már pár éve menstruál is egy ilyen korú b+, gyereke is lehetne, (a cigányok lassan kezdenek is lepulyázni) s te még azt is megkérdőjelezed, hogy szőrösödik...

febr. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Nincs tesóm, de ha lenne, és olyan lenne a kapcsolatunk, hogy beleférjen, nekem meg több évnyi rutinom van a gyantázásban, akkor simán. A szobatársaimmal is gyantáztuk már egymást koliban, semmi gáz nem volt, pedig hozzájuk még rokoni szálak se fűznek. Akkor mivel lenne rosszabb a tesómat gyantázni...?

Mellesleg én is intimszőrtelenítettem már ennyi idősen, igaz borotvával, mert akkor még combon se bírtam a fájdalmat, de utáltam, hogy minden nap kellett, vagy minimum másnaponta, mert ahogy nő vissza, kényelmetlen. Ennek semmi köze a szexhez, 21 évesen kezdtem nemi életet élni, 12 évesen borotváltam le magamat először fullba. Egyrészt úszás órákon suliba (ami kötelező tesi része volt) az öltözőben tök menőnek számított, ha szőrtelenítettél (ellenben az ciki volt, ha még nem szőrösödtél XD), bizonyos mennyiségű szőr, meg már ciki volt. Másrészt meg idővel rájöttem, hogy amúgy kényelmesebb fullba leszedni, mert sokkal egyszerűbb tisztán tartani napközben egy sima felületet mondjuk egy menstruációkor.

Aztán persze mind két szempontra meg lehet magyarázni, hogy ez nem indok, mert...

1. mert ne figyelj arra, hogy mit mondanak mások, de ez felnőttként is nehéz, nem még tizenévesen.

2. meg mert lehet zuhanyozni napi többször menstruációkor, ha zavar a szőrre ragadó vér. A gyakorlatban meg 6-8 órát(+utazás) suliban van az ember, ahol NINCS lehetőség lezuhanyozni minden betétcsere után. A budipapír+nedves törlőkendő kombó sokkal könnyebben használható a sima felületen.

febr. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!