Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Húgomnak intim gyantázni?

Húgomnak intim gyantázni?

Figyelt kérdés

Beszélgettünk délután a hugommal és szóba jött a szőrtelenítés, meg hogy mennyire nem szereti a borotvát, stbstb. Mivel tudja, hogy én gyantázni szoktam feljött hogy nem segítenék-e neki mert akkor ő is kipróbálná. Na hát bele is mentem de ő mindent IS gyantázni szeretne és nem tudom hogy erre mit szóljak… Még csak 14 éves szóval kozmetikushoz nem is nagyon tudna menni meg ahhoz szégyenlős is… igazából nagyon jó a viszonyunk szóval szerintem nem lenne kellemetlen de nem tudom mások mit gondolnának ha kiderülne.

Ti megcsinálnátok a hugotoknak ebbe az esetbe?


19/L



febr. 8. 00:14
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Jesszus, mik ezek a válaszok…


Aki értrlmes választ adott azoknak köszönöm.

És nem tanultam sehol, nem vagyok kozmetikus, de elég ügyes vagyok szerintem

febr. 8. 07:26
 12/25 anonim ***** válasza:
19%

"nem tudom mások mit gondolnának ha kiderülne"


Miért derülne ki? Fenyegesd meg húgodat, ha elpofázza valakinek, akkor soha többé nem gyantázod.

febr. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy bikinit nyugodtan csinálhatsz neki. Utána lehet átgondolja, hogy tovább akar-e menni vele.


Egyébként nem értem a válaszokat, engem halálra szekáltak a tesiöltözőben, nagyon örültem volna, ha a nővérem segít a szőrtelenítésben és nem kell borotvával szenvednem.

febr. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
7-es: a lányok többsége már 10-11 évesen szörös!
febr. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
93%
A gyantázás lehet problémás, könnyen tudsz vele sérüléseket okozni. Intmgyantát csak szakemberrel szabad(na) csináltatni!
febr. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
6%

Hali nagy szakértők, mi 14-15 évesen toltunk ilyeneket, bár leginkább hajat festettünk, ami elvileg nehezebb, de több alkalom után simán és szépen ment, károsítás nélkül, úgy mint a gyanta is, az előbbi jobban mint 1-2 szakmás fodrásznak..:'D

A gyanta sem sokkal nehezebb, csak egy kis ész kell hozzá meg tapasztalat, akármennyire is hihetetlen.

Azt meg egyáltalán nem kérdezte, kéne e a kiscsajnak gyanta. Én is éltem ebben a korban már bőven nemi életet, a mai kiddoknál is gyakori ez, sírhattok rajta, de úgysem fogtok elérni változást.😂

/Kérdésedre a válasz: én megcsinálnám a helyedben. Nincs ebben semmi proli meg ilyenek, csak itt leginkább nénikbácsik válaszolnak, de ha nagyon kínos engedd el..🤷‍♀️/

febr. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
5%

#14


Egy lány 10-11 évesen a szőröstől még messze van, max kezd pihésedni, amelyik korábban érő. De a legtöbb annyi idősen még természetes kopasz.

febr. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
92%
Megint a szokásos testvérfétises elmebeteg. Egyébként igen, megtenném, még fiúként is. Normális testvérek közt semmilyen körülmények között nem alakul ki szexuális dolog.
febr. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
forte69, te vagy az?
febr. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
86%
Én gyantáztam hugomnak igaz én egészségügyis voltam utánna nyargaltam át szépségiparba először csal láb hónajra kért meg majd mostmár mindent is gyantázunk, böpilingezünk stb. DE én fiu vagyok ő meg a hugom. De kedves kérdező müködik és megcsinálom neki.
febr. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!