Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek, ha már egy idegent...

Mit tegyek, ha már egy idegent máshogy kezelnek a saját szüleim?

Figyelt kérdés
Én 18 éves vagyok,van egy 23 éves barátom.A nővérem 19 éves neki is van barátja.Én sokat vagyok a barátom családjánál,mivel nem nagyon tűrnek meg otthon,úgy hogy a mama házába élünk.A mama kiáll mellettem,mert már rájött hogy elakarnak űzni otthonról,édesapám nem dolgozik 10 éve csak Anyukám hajt.Anyukám jobban szereti a Nővéremet,az Öcsémet és a barátját.Mostmár ott tartunk hogy 1 éve rajtunk élősködik,nem ad a rezsibe semmibe,és ő néz ki otthonrol.Szerintetek mit csináljak?A mamát folyamatosan megalázza,és mindenki úgy védi,az én barátomat nem viselik el ..Pedig nem iszik,dolgozik tiszteségesen,a családja is nagyon jó hozzám.Mit tegyek,segítsetek!!!!!!

2013. aug. 12. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
idegenedj el tőlük s meg van oldva.
2013. aug. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem. A tesód barátja élősködik rajtatok és ő akar kitúrni?
2013. aug. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen,ő akar engem kitúrni.
2013. aug. 12. 14:09
 4/7 anonim ***** válasza:
És mit csinál? Beszólogat? Vagy komolyabb?
2013. aug. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem köszön sohasem,még ha köszönök neki akkor sem,kicsuk a nappaliból,és a mamámat tönkreteszi idegileg le sántázza,és az a pláne benne hogy kinéz otthonrol,megeszi a kajám..És anyukám nem szól neki semmit meg apa sem..És az anyukája tanár és abba az iskolába járok a magyar tanárom és fenyeget az anyja is hogy megfog buktatni..:(
2013. aug. 14. 13:32
 6/7 A kérdező kommentje:
Meg egyszer volt olyan is,hogy be volt rugva és mama mondta neki h menjen fel a szobába,mert mocskoskodott..és a Nővérem mondta neki hogy gyere fel..és ő meg azt mondta hogy "velem is felmenne" ..nagyon agresszív egy ember,szerintem nem százas..és ott tartunk hogy engem zavartak,űztek el otthonrol,de közben a mama őket elzavarta..
2013. aug. 14. 13:34
 7/7 anonim ***** válasza:

ez zavaros.

szerintem egyikünk drogos.

2013. aug. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!