Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek, hogy ne hiányozzon...

Mit tegyek, hogy ne hiányozzon ennyire a bátyám?

Figyelt kérdés

Lassan fél éve, hogy elköltözött. Mindig is nagyon ragaszkodó tesók voltunk, de persze veszekedtünk is folyton. Nálla jobb bátyat nem tudnék elképzelni. Viszont mostanában egyre jobban hiányzik, pedig naponta beszélünk telefonon is. Mostanában alig jön haza, mert dolgozik. Amikor 3 hónapig elutazott Spanyolországba, akkor se hiányzott ennyire. Van erre valami tippetek, hogy hogy ne hiányozzon ennyire?

13/L és 21/F


2014. júl. 17. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Idővel meg fogod szokni ! Nem történt semmi rossz ,nem veszítetted el ,csupán kirepült a családi fészekből annak rendje s módja szerint . Pár év és te következel ;-) !
2014. júl. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaz én idősebb korosztály vagyok,de ettől függetlenül hasonló gonddal küzdök.

Az én bátyám hajón dolgozik.Áprilisban ment ki és majd csak Novemberben jön haza.Nagyon hiányzik.MI is beszélünk minden nap,de akkor is.Erre amugy nincs gyógymód,megszűnik majd ha hazajön.

Ne bánkódj!Az élet szép! :)

25/L és 30/F

2014. júl. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! :-) :-/
2014. júl. 17. 15:33
 4/4 Dobermann213 válasza:

Szia!! :)

Hívd fel gyakran és ha lehet beszélj vele órákig ;)

2014. júl. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!