Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit lehet kezdeni olyankor,...

Mit lehet kezdeni olyankor, ha a tesom folyamatosan csak szivat?

Figyelt kérdés

Meg egyetemista vagyok, tanulok, tehat nincs keresetem, o 19 eves fejjel mast nem csinal, mint engem szivat, es csodalkozok, ha utalom ot. A siras jon ram, annyira meg tudja bantani az embert. Pl eleg regi mar a telefonom es szeretnek egy ujat, de o rogton bele kell szoljon, hogy vegyek magamnak a sajat penzembol. O persze kaphatott 800 euros jatekot. A legrosszabb az, hogy nem latja a dolgok lenyeget, hogy nekem mennyivel konnyebb lenne az egyetem is, csak belepofazik magyarul mindenbe. Nem is vele beszelek, rogton kell okoskodjon.

Neha olyanokat mond, hogy takarodj dolgozni. Ki o, hogy az en eletem felett dontson. Komolyan nem birom mar vele, kikesziti az idegeimet


2016. aug. 11. 16:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha valahonnan penzhez jutok es veszek magamnak par cuccot, ami eleg gyakran elofordul, rogton nah mar megint mit vettel, mindig vasarolsz, ha pedig megmondom neki, hogy torodjon a sajat dolgaval a szuleim is nekem allnak, hogy mar meg se lehet kerdezni toled
2016. aug. 11. 16:06
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Szólj vissza. PL ő mit dolgozik? Neki ki vette a mobilját?
2016. aug. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Fura, nem vagytok már ovisok és még tart a marakodás?
2016. aug. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bátyám engem is folyamatosan szivat. Eléggé utálom is. De nem nagyon tudok mit csinálni. A szüleim csak őt istenítik, mindenért rajonganak amit ő csinál. Velem meg mindig csak a baj van, engem szíjjal vernek.
2016. aug. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!