Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A fülcimpámon a bőr alatt...

A fülcimpámon a bőr alatt csomók vannak amikhez ha hozzáérek fáj, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2008. dec. 30. 01:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt régen. Teljesen begyulladt a fülcimpám, megkeményedett és piros lett. Jól érezhetően ki lehetett tapintani a csomót. Nekem akkor azt mondták, hogy zsírcsomó. Hasonlít a pattanásra, furunkulusra stb. Ha van útja akkor ki lehet nyomni. Nekem annyira a közepén volt, hogy nem tudtam, úgyhogy kb 2 hét múlva lement a gyulladás azátn szépen lassan a csomó is felszívódott. Ha nagyon zavar igyál valamilyen vértisztító gyógyteát, az állítólag segít kiüríteni az ilyen anyagokat. Végső esetben orvos, mert hát bármi más is lehet.
2008. dec. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott ilyen előjönni, és érdekes módon általában olyankor, ha bizsu fülbevalót teszek a fülembe, amire egyébként allergiás vagyok.
2008. dec. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen nemrég, ott volt szerintem 1 hónapot is, aztán valamikor mostanában sikerült úgy megnyomnom, hogy kijött. Olyan volt mint egy pattanás, lehet hogy az is volt, de nem volt teteje csak a csomót éreztem én is:D Most már a helye se látszik:P
2008. dec. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!