Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi történik velem? Bővebben lent.

Mi történik velem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Kb 2 hete kellett volna megjönnie a menstruációmnak, azóta késik (mindíg késik az orvosom szerint ez nem gond)

Viszont azóta nagyon fáradékony vagyok. Egész nap csak aludnék, felkelni alig bírok, és ha ébren vagyok, legszívesebben lefeküdnék újra aludni.

Két hete a mellem is nagyon fáj, nekem menstruáció előtt egy héttel szokott csak, akkor tudom h nemsokára meg is jön. Most még egyelőre semmi.

Szerintetek mi okozhatja ezt a fáradékonyságot/ aluszékonyságot?:S Annyira félelmetes az egész. Volt régebben is ilyenem, de nem tartott tovább pár napnál, ez meg már 1-2 hete biztos tart nálam.

Szerintetek mitől lehet? Gondoltam arra h rengeteg kávét iszok mostanság, és talán vmiféle koffeinmérgezés ... vagy esetleg a közelgő menstruációm vagy a frontok okozhatják. Volt már valakinek hasonló érzése?


24L


2011. jan. 20. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:

VAn esély arra, hogy terhes lettél?

Ha nem vagy az, akkor hormonzavar is okozhatja a fenti tüneteket.

2011. jan. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy terhes akkor nem ártana egy kivizsgálás. Egy csomó minden okozhat ilyet.
2011. jan. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem, biztos nem vagyok terhes
2011. jan. 20. 11:33
 4/5 A kérdező kommentje:

és még azt kifelejtettem h rengeteget eszek! :S ez is menstruáció előtt jellemző nálam. Nagyon remélem h összefügg a fáradékonysággal, mert nagyon aggasztó.

Egyébként nem alszom sokat, napi 5-6 óra ami mindig megvan, aztán folyamatosan bealszom még délutánonként, és felébredni alig bírok.

2011. jan. 20. 11:36
 5/5 anonim ***** válasza:
A menstruáció elmaradását és az állandó fáradtságot okozhatja vashiányos vérszegénység is, mindenképpen egy alapos kivizsgálás, vérvétel lenne szükséges
2011. jan. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!