Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gerincferdűlére ez a fajta...

Gerincferdűlére ez a fajta torna jó, megfelel gyógytornának?

Figyelt kérdés

Hasonlo gyakorlatok vannak a dvd-n ,25 perces a rovidebb es 40 a hosszabb gyakorlat...

[link]


[link]


2012. márc. 10. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezz meg inkább egy gyógytornászt,vagy kérj tőle gyakorlatokat amik kifejezetten arra a típusú görbületre vannak amilyen neked van. Amúgy a pilates nem rossz,én is szoktam csinálni belőle gyakorlatokat.
2012. márc. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én is azt ajánlom hogy feltétlenül szakorvost keress fel, ő beutal gyógytornára. Menj így biztosra, minthogy később nagyobb bajban legyen a hátad...

Én például rosszul jártam, annyira nem volt súlyos a helyzet, halogattam, mert nem akartam elmenni, és most 20 évesen alig bírok felkelni az ágyból ha nem járok tornára... 10 évet halogattam, és most nem tudják megmondani hány 10 évig (!!!) kell majd járnom hogy helyrejöjjek.

Úgyhogy támogatlak abban hogy tényleg menj el, és találj egy jó dokit aki törődik a gerinceddel!!! :)

Sok sikert, és várom a "beszámolót" hogy végül mi lett. :)

2012. márc. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!