Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Kisfiam hiperaktiv. Egy hete...

Kisfiam hiperaktiv. Egy hete kaptunk gyogyszert kezdettol ellene voltam, de azt mondtak nincs mas lehetoseg. Homeopatiaval nem kezelheto, vagy baromsag az egesz homeopatia?

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 19:45
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
11%
A hiperaktívság azt jelenti, hogy valami nem úgy működik az idegrendszerében, mint kellene, ezért kell ezt korrigálni gyógyszerrel.
2011. jan. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
37%

én is ellene vagyok a gyógyszereknek. nem kell a gyógyszer, az csak többet árt, mint használ, mert felborít mindent.

ha pesti, győri vagy pécsi vagy (utóbbi most fog nyílni), akkor elvihetnéd a vargha gyógymódba. én is oda járok, nagyon hatásos

2011. jan. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
49%
Szia. Próbáld ki hogy egy ideig nem adsz a gyereknek cukros ételeket. Nagyon figyelmesnek kell lenned, mert szinte minden nagyüzemileg előállitott félkész-és készétel tele van cukorral, mint pl. a kechup, a gyümölcs joghurtok, a túrórudi, a felvágottak, stb... Próbálj minél több nyers zöldségfélét kinálni neki, mint pl. uborkaszeletek, karalábé, saláta, paradicsom, paprika, répa, káposzta, ha nyersen nem szereti, akkor párold meg, igy még marad benne valamennyi kis vitamin. A lényeg, hogy a cukrot felejtsétek el, mert a cukor amint bekerül a szervezetbe, felhasználódása közben magához veszi az összes B-vitamint ami ott lehet, és kiüriti azt. Nos a B-vitaminok viszont nagyon fontosak a kiegyensúlyozott idegrendszer működéséhez, ezért nem szabad hogy azt a keveset ami bejut a táplálkozással, azt a cukor felhasználja magának. Ha gyors eredményt szeretnél elérni, akkor javaslom a dr. Lenkei-s B-1 vitamint, mellé C 1000-mg-ost, és kérlek hogy olvasd is el a doktorúr könyvét aminek cime: Cenzúrázott egészség, 58. oldalon találsz egy leirást a Ritalinról, ha ezt elolvasod, biztos hogy nem adod a gyerekednek.
2011. jan. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
7%
Ha vannak amalgámos fogtöméseid, akkor cseréld le őket, otthon mindennap portalaníts, porszívózz, és teszteld a gyereket ételallergiára!
2011. jan. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
34%

Kedves kérdező!

A gyereked jövője függ attól, hogy szedni fog-e bármilyen pszichotróp szert. Legyél szives látogasd meg ezt az oldalt ha van időd olvasd el kik ők fordulj hozzájuk azt ajánlom, és olvasd el a kiadványaikat de azok közül is legalább a "gyermekek gyógyszerezése" címűt. Ez nagyon fontos! Remélem tudtam segíteni, üdv és jó egészséget kívánok a fiadnak. ( nekem még nincs )


Linkek: [link]

[link]


ui:Ma már világszerte mintegy 17 millió gyermekkel szedetnek pszichiátriai szereket olyan „rendellenességekre”, amelyekről sosem bizonyították be, hogy orvosi értelemben betegségek lennének.

2011. jan. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
75%

Utolsó: Én megnéztem, de bele se kellett néznem, rögtön tudtam:


"Ez a kiadvány a Szcientológusok Nemzetközi

Szövetsége támogatásával jöhetett létre."


Tehát fook ya...

2011. jan. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
28%

De először olvasd el aztán itélj! Amúgy meg nem a saját véleményit írják le hanem konkrét eseteket és más orvosok véleményét.

Egyébként nem vagyok szcientológus.

2011. jan. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
67%
Már volt tapasztalatom az említett szervezet által kibocsátott kiadványokkal(ott is "konkrét esetek és tények" voltak - csak épp már az elolvasásnál fölakasztotta volna magát az ember, akkora hülyeség volt szinte mind), és nincs kedvem pénzéhes emberek összeesküvés-elméleteinek olvasásával tölteni az időmet. Én is írhatok sokmindent, attól még nem lesz úgy.
2011. jan. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
6%

Egy homeopátiás doktornő tartott előadást szkeptikusoknak, és azzal győzködte őket, hogy például a pszichiáterek által a hiperaktív gyerekeknek írt szerek is a homeopátia elveire épülnek. (Hasonlót a hasonlóval. Serkentőszerrel nyugtatják a gyereket.) Tehát a kör bezárult. :)

Ezzel együtt a homeopátia bizony marhaság, hiszen a másik alapelvüket,a vég nélküli hígítást viszont sehol nem alkalmazza a hagyományos orvoslás.

A gyógyszeres kezelésről folyó vitába nem folynék bele, de alternatív fronton se remélj sokat.

2011. jan. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!A ritalinrol az az igaszsag,hogy nem talatam semmi jot(bar nagyon igyekeztem valami pozitivumot is olvasni vagy hallani rola).De a homeopatiaban sem nagyon hiszek,az egyik homeopata szakorvos arra kert,hogy ha a gyerek beteg(tegyem azt tudogyulladas van ne adjak neki semmit,mert az antibiotikum visszanyomja az agyba a sok valadekot!!!De konyorgom,hogy gyogyul akkor ki belole?De akkor mit tegyek?Homeopatia ejtve,gyogyszer nem jo mit adjak neki.Azert koszonom a tanacsokat megprobaljuk kivenni a cukrot,bar a negro es a ketchup a mindene de valahogy megoldjuk.Megegyszer kosz!
2011. jan. 27. 07:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!