Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hogyan lehetnék "netes pszicho...

Hogyan lehetnék "netes pszichológus"?

Figyelt kérdés
Szeretnék kérdéseket megválaszolni, de csak neten foglalkoznék ezzel, csak levélben!! Szívesen csináltatnék egy weboldalt is erre, de azt nem szeretném, hogy egész nap a gép előtt üljek, kérdéseket megválaszolva, mert az nem kifizetődő. Hogyan lehet ezt úgy csinálni, hogy legalább a rezsiköltség megtérüljön?

2012. aug. 28. 22:18
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

...lemaradt beírásom folytatása... szóval, az viszont érdekel, miért ragaszkodsz egy költséggel bíró honlaphoz, amikor -látod te is- blogformájában is segíthetsz másokon, ha "kinőtted" a gyk-s válaszadás kereteit. Az meg ingyen van, nem neked kell üzemeltetned.


Ha meg valóban szívesen segítesz másokon, ne fájjon a fejed a ráfordított idő miatt. ;) Én is rendszeres válaszadó vagyok, többféle témában. Ugyanakkor vannak területek, melyekben én kapok sok-sok hasznos választ. Tehát "megtérül" a ráfordított idő, nem mintha elvárásból segítenék másoknak...


Egyébként meg szimpatikus benyomásom van rólad a blogod alapján. :) Félre ne értsd, ez nem nemi jellegű szimpátia, egyneműek vagyunk.

2012. szept. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Az első oldalt olvastam el. Nekem abból úgy tűnik, hogy egy terápiából kiugrott "mindentudó" vagy. A saját terápiád sem fejezted be, én óvakodnék másoknak osztani atanácsokat.
2012. szept. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

De ha nem CSAK az első oldalt olvastad volna el, akkor nem kommenteltél volna, legalábbis nem ezt. Akkor megtudtad volna, hogy felhagytam az ötlettel.



A 31-es kommentelőnek:

Igen, kb. azt teszem, amit a pszichó szekcióban, csak inkább barátokkal. Szerettem volna kiszélesíteni a kört, de letettem róla.


Hogy miért ragaszkodom egy költséggel bíró honlaphoz? Már nem ragaszkodom, de az inkább csak egy 5let volt. Maradnak a gyakori válaszok. :)) Örülök, hogy tetszik a blogom, jó lenne népszerüsíteni. De még mielőtt valaki ezt is félreérti, nem anyagi haszon miatt szeretném!!! Az csak egy blog, a gondolataimat írom le.


Amúgy, hol van ez a pszichó szekció itt a gyakorin?

2012. szept. 4. 15:00
 34/37 anonim ***** válasza:

Igen, végigolvastam, hogy majd te segítesz magadon, és a pszicholgusokat sem kell túlmisztifikálni. Lehet, hogy te kifogtál egy nem túl jót, rengeteg a kókler.

Köztük Csernus. Pszichológus ismerősök rendelőjébe rendszeresen jönnek az általa nagyon csúnyán elb.szott esetek, akiket aztán pár év alatt kitartó munkával rendbe lehet hozi. Ennyit a nagy nevekről.

2012. szept. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:

Hidd el, voltam már én is nagyon nagy gázban, voltam nagyon lent, aminél már nem is volt lejjebb. 24 évesen beszedtem egy csomó gyógyszert, hogy akkor csá… Szerencsére nem sikerült a "tervem"!!! Az azóta eltelt 16 év alatt megtanultam, hogy az emberen csak saját maga segíthet. Elfogadhat tanácsokat, de senki nem fog helyette cselekedni. Senki nem fog helyette enni, ha éhes, inni, ha szomjas… Vannak bölcsebb emberek nálam, nekem is szükségem lehet valakire, aki meghallgat, de senki nem csinálja meg helyettem a dolgokat.


Senkire nem tekintek Istenként, Csernusra sem.

2012. szept. 4. 18:42
 36/37 anonim ***** válasza:
Egy normális pszichológus sem állítja, hogy segíteni fog rajtad. Segíteni fog, hogy segíts magadon.
2012. szept. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
Persze, ez így van!
2012. szept. 8. 12:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!