Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hallottatok már a Lavyl...

Hallottatok már a Lavyl Auricum-ról? Állítólag többek között az anyajegyeket is segít eltüntetni.

Figyelt kérdés

2013. ápr. 17. 20:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/73 anonim ***** válasza:
71%

Nálunk nagyon bevált, a család univerzális szerként használja a Lavyl Auricumot. Háztartási balesetekre, körömgombára, kamaszkori pattanásokra, torokgyulladásra. Ezekre nekünk tuti megoldás. Eddig semmilyen allergiát nem okozott, pedig már lassan egy éve használjuk, ha kell.

Zs.Anna

2013. dec. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/73 anonim ***** válasza:
43%

Eddig ez az épületes áltudományos zagyvaság tetszik legjobban :

"Jakabovics Tibor vegyész gyógyszerkutató, a nanotechnológia nemzetközileg elismert szakembere feltalált egy nano méretű hordozót (10 a mínusz kilencediken méret, ez akkora, mint a DNS spirál két foka közötti távolság), aminek a "tartószerkezetébe" több, mint 100 növény komplex energia lenyomatát tudja beletenni. Miután a sejtek tudják, hogy mire van szükségük, ebből a "svédasztalból" leveszik, amire szükségük van és elkezdenek jobban működni. Nem kell túldozionálni a testet és nem kell terhelni szintetikus anyagokkal. Ezen felül oda kerül, ahol szükség van rá, mivel spray formátumú, és oda fújjuk, ahol baj van.

A Solvyl spray behatol a méregdepókba, kibosszantja a nehézfémet, a Fullflex kapszula pedig üres puttonyával, ásványi anyagba burkolva elkapkodja, majd eltávolítja a szervezetből."

Tejesen meggyőző :) Ez egy vicc !! Valaki írja már meg hol publikált ez a világhíres kutató, mert még senki nem hallott róla. Miért kell egy ilyen két Nobel díjat, és milliárdokat érő találmányt szerencsétlen MLM-es pilótajátékban tolni ?

2014. jan. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/73 anonim válasza:
62%
Egy szó: placebo.
2014. jan. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/73 anonim ***** válasza:
52%
Simon L. barátunk nem tudom melyik "gyakori kérdésre" válaszolt, de nem valami sokat tudhat a gyógyszer maffiáról és az IQ-ja is valószínűleg egy jegyű számmal leírható.
2014. jan. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/73 anonim ***** válasza:
36%
Kedves noname. Erre a tudományos megközelítésre számítottam :) Szóval a gyógyszer maffia miatt kell "energia lenyomatokat" ( ??? ) elrejteni a nanoba :)
2014. febr. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/73 anonim ***** válasza:
61%
Még egy apróság. A törpe IQ-m miatt csak gyógyszerész diplomám van, úgyhogy a témában eltörpülnek az ismereteim a " tisztánlátók" a "kézrátéttel gyógyítók", az "energia-zsonglórök" stb. tudása és tapasztalata mögött. De kérem, hogy csak az reagáljon a bejegyzésemre akinek mond valamit a placebo kontrollos, randomizált kettős vak vizsgálat kifejezés. ...és akkor várom a megfejtést. Mi ez a lavyl ?
2014. febr. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/73 anonim ***** válasza:
2014. febr. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/73 pippin válasza:
21%

Sziasztok,


a Lavyl kúp formáját valaki ismeri, esetleg már használta is? Egy műtétet szeretnék vele elkerülni. Gyógyszert nem kaptam, az immunrendszeremnek kellene legyőznie a vírust, és arra gondoltam, hogy ez esetleg segítene. Mi használjuk az aloe vera sprayt is amivel elégedettek vagyunk, így én nyitott vagyok a természetes anyagokat tartalmazó készítményekre. Szívesen fogadok minden tapasztalatot a termék kúp, spray formájával.

Köszönöm

2014. febr. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/73 anonim ***** válasza:
2014. febr. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/73 anonim válasza:
35%
Szia! A kúp , azaz testvaj és a spray együtt használva a leghatékonyabb.
2014. febr. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!