Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hallottatok már a Lavyl...

Hallottatok már a Lavyl Auricum-ról? Állítólag többek között az anyajegyeket is segít eltüntetni.

Figyelt kérdés

2013. ápr. 17. 20:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 anonim ***** válasza:
48%
A minap próbáltam először, látványos a hatása egy kiütésre. Most más apróságokra is kipróbálom, amik nem voltak zavaróak, de nem találtam rájuk megoldást.
2014. máj. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/73 Sutty válasza:
27%
Tüdő- és hörghurutgyulladásra adta egy ismerősöm, aki ezzel foglalkozik. Nagyon fel kellett rázni, és legalább tíz percenként fújkálni. Itt jegyezném meg, hogy így gyorsan elfogy az 50 ml... Na mindegy is. A mandulámra is fújta, nyilván kívülről, ami reggelre begyulladt, valamint olyan köhögés rohamaim lettek, amilyenek előtte se voltak. Persze mindenre van magyarázat, hogy nem ráztam fel elég jól, min. 3 nap hatás kell (addigra már a doki által felírt gyógyszerek is segíteni fognak), és a többi. Sajnos sok ismerősömet láttam Ökonetnek és más MLM-nek bedőlni, és az a vicc, hogy mikor nem használ, mind ugyanazzal a szöveggel jönnek. Meg úgy általában mind ugyanazt mondja, csak a termék- és cégnév a más... Sajnálom őket, mert szerintem bepalizás áldozatai lettek.
2014. máj. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/73 anonim válasza:
54%

Apró aggodalommal tölt el, hogy a termékről - mind hatásmechanizmusáról, mind az összetevőiről - nem lehet részletes információkat olvasni, amit igen, az teljesen konyhanyelvű megfogalmazás. Szabadalomnak nem lehet utánanézni, csak névszabadalom van, valamint a kutatással kapcsolatban sem lehet semmilyen megnyugtató dolgot olvasni, mint pl. a következő állításokról valamilyen tudományos leírás, igazolás, képpel, esetleg képletekkel:

- nagyon kis mérete és speciális molekula szerkezete miatt képes áthatolni a sejtfalon és ott nagyon gyorsan továbbhalad. Mérések szerint a karra permetezett Lavyl Auricum 8 másodperc múlva a csonthártyán már mérhetően megtalálható.

-olyan alkotórészeket tud magával vinni ez a hordozó, amit a szervezet azonnal hasznosítani tud különböző gyógyító mechanizmusai során. A különböző csatolmányokkal különböző hatású szereket hozhatnak létre.

Az egyik a gyulladásokat képes csökkenteni, egy másik a méreganyagokat piszkálja ki a szervezetből vagy azokat összegyűjti, van, amelyik az arcbőrt fiatalítja.


Egész véletlenül nem lehet, hogy ez valamilyen homeopátiás szer, csak a nanotechnológiás "hablatyra" van kihegyezve - mert az a trendi mostanság? -, mert úgymond, úgysem tudnak utánanézni?


A GVM-nél épp egy vizsgálat alatt van az ügy: [link]


További érdekesség, hogy a feltalálónak Antigua-ban van "bejelentett" lakcíme, mely országgal úgy gondolom sem kiadatási, sem adóelkerülési megállapodásunk nincsen.


Érdeklődve várom az eredményeket.

2014. aug. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/73 anonim válasza:
38%
Válasz 52-re: szinte mindegyik ilyen hálózat omnipotens szert kínál, ami mindenre jó, hatóanyag összetétel nélkül, vagy fantázianevekkel jelölt anyagokkal.
2014. aug. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/73 hborbely válasza:
49%
Megvettem, használtam. Pénzkidobás volt. A fejfájásom nem múlott el, a herpeszem soha nem volt olyan csúnya, mint mikor a Lavyl-lal kezeltem, és még sorolhatnám, hogy mire nem használt amire elvileg használnia kellett volna.
2014. szept. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/73 önkon-troll válasza:
48%

természetes szer, voltam előadáson

próbáltam

a mellékhatásai elég durvák mondjuk

ne adagoljátok túl, nagyon erős szer

amúgy van benne cannabis, csak épp ponthogy nem belassít hanem felpörgeti az agyat

2014. okt. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/73 Martinsa válasza:
60%

Voltam két hete a Corvin plaza mellett egy ilyen bemutatón. Azóta is azon gondolkozom, hogy tudják emberek elhinni amiket mondanak. Olyan féltudományos, misztifikált mondatok hangzottak el, hogy ha egyedül vagyok, azonnal felállok. De egy barátom hvott el, így maradtam. Na szóval, ami elhangzott ez egy parakozmetikum (?) nem lehet gyógyító hatásról beszélni,-mondta az előadó- s ezután csak erről beszélt :-)A diákon se egy termék kép, se a "feltalálóról" se kép se publikáció, semmi. Az egész egy zavaros dolog volt.Olyan kifejezésekkel dobálóztak, amihez átlag ember nem ért, hogy nanoeffektek, piciri részecskék, amiknek van kis kosárkája, amiben szállítja a dolgokat, amik eljutnak a csontvelőig, felkínálja a sok mindent és a szerv kiválasztja ami neki kell és a többi kiürül(mi van??)....

tettem fel a végén kérdéseket, amik nem hagytak nyugodni, van-e engedély? igen kozmetikumokra (?)OÉTI. (na ja, az OÉTI nem vizsgálja az összetételt, semmit, csak a címkén lévőket) Le van védve? azt nem tudják...Vannak-e kutatási eredmények? Fogalmuk sem volt...Uccsó kérdésem, honnan szerzik be a növényeket, mondták a Tibor gyűjti őket....na ennél már lefagytam :-) Hazamentem és utána néztem, mert olyan csúnyán néztek rám amiért ezeket feltettem....

rákerestem a feltalálóra, (érdemes mindenkinek a gugliban) SEMMI! Ha nekem lenne egy ilyen "csoda" formulám, az első lenne, hogy szabadalmaztatom, oltalom alá helyezem! Vagy ha nincs az elején pénzem rá, amikor már van bevétel megteszem, mert secc perc egy laborban elemeire tudják szedni. Akkor minek így titkosítani? Mert az összetételről sem volt szó.

NINCS SZABADALOM!

Van ugyan védjegy bejelentés, ami a nevet védi le, hogy senki más ne forgalmazhasson ezen a néven termékeket, s akkor ért a legnagyobb döbbenet:

A dokumentum 19-20 oldalán található Jakabovics Tibor védjegybejelentése:

[link]

19-20 oldalon: 541 Lavyl : kozmetikai szerek,..Fehérítőkészítmények és egyéb mosásra szolgáló anyagok ,Gyógyszerészeti és állat gyógyszerészeti készítmények;fogtömő anyagok, fogászati mintázó anyagok, fertőtlenítő szerek, kártékony állatok kiirtására szolgáló készítmények, gombaölő és gyomirtó szerek.

A márkanév bejegyzésénél Jakabovics Tibor egészen véletlenül Antigua-ra mint lakhely van bejegyezve. :)


Tovább kerestem, s mit találtam, egy GVH eljárás indítását:

[link]


Saját véleményem erről: önkéntes felhasználók(regisztrált tagok, akik a nyereség reményében adják át ezt a sok hülyeséget és használják) kísérleti egerek!

A cégnek nincs hivatalos weboldala.

Ha jól tudom, ez évben bekerült egy szingapúri cég is a körbe (vaj miért)jó hely ez a lóvé kimentésére? Ehelyett a "csoda Találmányt" inkább oltalom alá kellett volna venni. na persze ha csoda és találmány. van egyáltalán kutató vegyész a háttérben???


Valami hajbigyónál szerepel egy eus reg szám: [link] EU REG NUM: 3128/2012

ami megnézve:

[link] egy ismeretlen cégé: Fab Global Services Ltd rákeresve semmi...

S az emberek meg fújkálják a testüket meg a szájukba. hm....


Csodálkoznék a jövőre még létezne ez, az emberek meg majd ráfogják mindenre és mindenkire csak nem saját magukra, hogy megint ilyen hiszékenyek voltak. S ezek a cégek meg addig virágoznak majd, amíg az embereket meg lehet vezetni.

2014. okt. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/73 anonim válasza:
60%
Én több mint egy éve vettem meg a Lavylt. Itt állt - fújkáltam magamra, nem történt semmi. Most egy hete fetrengtem már itthon torokgyulladással amikor valaki felhivta a figyelmem a Lavylra, mert neki is ajánlottam és pillanatok alatt elmúlt tőle az influenzája. Na mondom tényleg akkor kipróbálom és egy óra múlva sokkal jobban voltam. Elmúlt a rossz közérzetem. Ez tegnap volt. Ma pedig már hire hamva sincs a torokgyuszimnak. Elképesztő. Amit egy hete próbálok a legkülönbözőbb szopogatókkal és öblögetőkkel és gyógyteákkal és mézzel stb stb azt a Lavyl pillanatok alatt helyretette. Na most már én is a híve vagyok. Eddig csak hittem benne de a tapasztalat hiányzott. Most megvan!
2014. dec. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/73 anonim válasza:
61%
El olvastam az összes hozzászólást, ami eddig született és most leírom a saját álláspontomat! 22 éve vagyok beteg komoly problémáim vannak! Autoimmun betegségem van, ami abban nyilvánul meg, hogy testszerte gyulladásim vannak úgy mint: fekélyes vastagbélgyulladás szemfenéki gyulladás következtében retina leválás, sokizületi gyulladás/ SNSA, SPA bechterew/diabétesz, pajzsmirigy alulműködés, májgyulladás, hogy csak egy néhányat említsek. Az orvosok mai hozzáállása szerint nem tudnak rajtam segíteni. Kapok ugyan gyógyszereket de azokkal vélhetően már csak tovább mérgezem a szervezetemet ezért döntöttem! Kipróbálom a Lavyl minden létező termékét az imént leírt bajaimra. Mit veszíthetek? Nem hinni kell hanem használni! Amire eddig is használtam: deréktályi becsípődésnél fájdalomcsillapításra illetve emésztési problémák után fellépő migrénszerű fejfájásra. Mindkét esetben 45 perc elteltével megszűnt a fájdalom! Innentől kezdve nem érdekel, hogy mi van benne, ki találta fel, hol van bejegyezve, ki gyártja és hogy MLM. Egy a fontos, működik! Nem hiszek benne csak használom! Minden kételkedőnek üzenem:Kérdezzen bátran lesz tapasztalatom ezután is, amit szívesen le is írok ha igényli!
2014. dec. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/73 anonim válasza:
35%

Nekem és barátaimnak bevált a Lavyl.

Nálam most novemberben kiderült hogy a bal oldali petevezetőm el van záródva,hydrosalpingsem van ,elkezdtem használni a lavylt és a kúpot és lám... most volt laparoszkópiám,hiszteroszkópiám és átjárhatóságim és nem találtak semmit,minden rendben van és átjárhatóak a petevezetőim.

A barátnőm mamájának áttétes májrákja volt azt mondták az orvosok búcsúzanak el tőle ,mert nem sok van már hátra a barátnőm utolsó próbálkozásként kipróbálta a Lavylt, a kúpot és búzafűlét itatott minden nap a mamájával és láss csodát meggyógyúlt a mamája ma már teljesen tünetmentes ,az orvosok nem hiszik el tátott szájjal nézik az eredményeket és nem jutnak szóhoz .

Szintén ez a barátnőm öccse motorbalesetet szenvedett eltörtek a bordái ,nála is megpróbálta a lavylt és lám 4 nap alatt összefortak a bordái ,szintén az orvosok el vannak képedve hogy lehet ez és csak ámulnak hogyan lehetséges ez,mivel általában 6 hét a gyógyulás.

Én örülök hogy kipróbáltam.. :)

2014. dec. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!