Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » JÓGÁVAL lehet fogyni? Milyen...

JÓGÁVAL lehet fogyni? Milyen gyakorlatokkal? Légzéssel? Fordított testhelyzetekkel?

Figyelt kérdés
Túlsúly miatt nehezemre esik a futás, a megerőltető kardio edzés stb. - ezért kérdezem.

2015. jún. 13. 07:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fogyni csakis kalóriadeficittel lehet.A táplálkozás számít 70%-ban,a maradék 30 a mozgás,ami mindegy mi,de a kardió jellegű edzések mindig több kalóriát égetnek,mert jobban megemelik a pulzust.Egy tempósabb séta jobb,mint a jóga,de a jóga nagyon jó az izmok nyújtására,én is szoktam heti egyszer,mikor nem edzek.Az elején annyit mozogj,amennyit bírsz.Az sem mindegy mennyi a túlsúly.
2015. jún. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%

Sima Hatha jógára menj, az van kezdőknek, de az is megerőltető.

Legjobb lenne megnézned, kipróbálnod egy órát, azután venni a stúdióban vagy neten keresni egy 30 perces gyakorlatsort, és azt otthon naponta megcsinálni.

A jóga nem fogyaszt, és megerőltető is, de javít az életfunkciókon, ami hozzájárulhat a fogyáshoz.

Van itt egy friss topic a Gábriel-módszerről, azt is olvasd el!

Én világéletemben csakis pár óra leforgása (legtöbbször alvás) alatt híztam-fogytam a súlyom 5%-át, kizárólag ilyen súlymozgásaim vannak, úgyhogy amit az 1. válaszoló írt, alapból kilőve.

A leggyorsabb fogyásom az volt, hogy 9 nap alatt 59-ről 53 kg-ra, az is 4 részletben, 4 éjszaka alatt.

A leggyorsabb hízásom pedig 35 perc alatt 2 kiló (nem ettem, nem ittam közben, csak feküdtem).

2015. jún. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 B.Ági ***** válasza:
Az 1-es válaszolóval értek egyet. A súlyodat a felvett kalória/ha egészséges vagy/határozza meg. Az izmodat, a lelki állapotodat a sport, a jóga határozza meg.
2015. jún. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 B.Ági ***** válasza:
Ja és nagyon fontos, hogy a lelki egészségedre is ügyelj.
2015. júl. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
KÉPZELJÉTEK! A Jóga-fesztiválon hallottam egy olyan JÓGALÉGZÉS-ről, ami 15 perc alatt 1500 kalóriát éget el. ...No, ezzel lehetne fogyni, nem? - Csak az a baj, hogy Veszprémben tanítják a Jóga-Akadémián, és oda nem tudok elmenni, és tandíjra se lenne pénzem. Nem ismeri valaki a MÓDSZERT?
2015. júl. 1. 12:51
 6/6 B.Ági ***** válasza:
57%
Az olyanban, ami kitartó táplálkozási módszerek helyett "azonnali" fogyást kínál -természetesen jó sok pénzért- nem hiszek, ez csak csalás lehet.
2015. júl. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!