Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A nagymamám hamarosan meg fog...

A nagymamám hamarosan meg fog halni?

Figyelt kérdés
Alzheimer kór és demencia miatt el már 2 éve szociális otthonba. Mostanra olyan szinten le van épülve hogy már a fejét sem tudja tartani. Egy ideje már dölt el ahogy fel ültettük mikor látogatóba voltunk,de már a feje is húzza. Már csak pepeset eszik,és egyáltalán nem ismer meg minket. Csak néz ki a fejéből,olyan mintha sírna,tiszta vörös a szeme. Nagyon el vagyok keseredve.
2023. nov. 14. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet megmondani orvosi vizsgálat nélkül, de laikusként azt mondom, hogy lehetséges, hogy lassan itt a vég.

Kívánom, hogy nagymamád legalább legyen annyira jól, hogy méltón el tudjatok tőle búcsúzni.

2023. nov. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A hétvégén volt neki hasi fájdalma ezért be vitték az sbo-ra,mivel pár évvel ezelőtt sajnos ki operálták a méhét,és féltünk nehogy amiatt fájjon a kis hasa. Viszont azt a választ kaptuk,hogy ha kezelnék bent többet ártanának neki vele. Úgy maradt a görcsoldás. Ezt azért mondták mert neki már úgy is mindegy? Egyszerűen nem.tudom.fel fogni
2023. nov. 14. 22:34
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idős korban már nagyon érzékenyek az emberek a gyógyszerekre meg a különböző terápiákra és ha nagyon le is van épülve akkor a nem kívánt hatás sokkal kifejezettebb lenne mint a terápiás hatás ezért mondják ezt.
2023. nov. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mint nem orvos, de akinek nagymamája szintén demenciás volt élete utolsó 2 évében... Sajnos lehet, hogy nagymamád nem sokára meg fog halni. Sajnálom és őszinte részvétem.

Amire úgy érzem figyelmeztetnem kell téged, az az, hogy demenciásoknál szokott lenni olyan, hogy halál előtt nem sokkal "felfrissül" az agyuk, és hirtelen sokkal jobb állapotban lesznek legalábbis agyi szinten. Az én nagymamám is ilyen volt. Ez azért lehet rossz, mert reményt ad. Persze ha ilyen történik a mamáddal, akkor nem 100% biztos, hogy halálán van, de úgy érzem, jobb ha tudod, hogy van ilyen...

2023. nov. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen ezekről én is olvastam. Sajnos nekem is van egy ilyen megérzésem. Ezért mostmar még sűrűbben járok be hozzá. Fáj nagyon,de el kell engednem lassan. Köszönöm mindenek a kedves válaszokat
2023. nov. 15. 14:15
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Minél többet látogassátok, egy éjszaka alatt rosszul lehet vagy elaludhat. (tapasztalat)
2023. nov. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Jobb ha felkészülsz rá, de ha szereted így is nehéz lesz.

Legalább félévig kísérteni fog a távozása, de lehet hogy több.

2023. nov. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!