Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Megdagadt erek? Mitol lehet...

Megdagadt erek? Mitol lehet ez? Valaki segitsen kerem. SOS

Figyelt kérdés

Kerlek olvassatok vegig, mert engem zavar es kicsit felek is.

Szoval egyszeruen, laikus szemmel irom le, mert en sem tudom mi lehet ez pontosan. Igazabol eleg vekony vagyok, mindig is az voltam, ilyen az en genetikam.. Viszont az a problemam hogy az alkaromon nagyon kilatszanak az ereim, szoval sima alapotban ha csak allok is teljesen meg van igy dagadva.

Kerdes: Mit lehetne tenni, hogy ne latszanak ki az ereim az alkaromon vagy esetleg azt tudni lehet hogy miert vannak igy megdagadva?

Barmilyen segitseg jol jon. Koszonom



2015. júl. 8. 22:43
 1/2 kittikehh00 válasza:
Elképzelhető, hogy ez is genetika, de például olyankor is kiszokott jönni, hogyha valaki sokat dolgozik. Legalábbis én ezt hallottam. De ha tényleg nagyon súlyos a helyzet, és nem bírod elviselni, menj el orvoshoz!
2015. júl. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A fizikai munkának semmi köze az erekhez.

És a te ered sincs bedagadva, az alapból olyan.

Kevés a testzsírszázalékod, ezért csont és bőr vagy, így az erek dudorodnak.

Nézz meg egy hájas embert, rajta biztos nem találsz dülledő ereket.

Tehát ha nem akarod hogy látszódjanak, itt az ideje hízni:D

2015. júl. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!