Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Egyszerűen nem megy, mit tegyek?

Egyszerűen nem megy, mit tegyek?

Figyelt kérdés
15 éves gyerek vagyok, 190cm és 105kg. Egyre nagyobb vágyam az, hogy mostmár foggyak le! Nagyon iittvan az ideje annak, hogy megembereljem magam, de annyira nehéz. Szinte ugy vagyok az étellel mint mások a droggal. Majnem hogy függője vagyok a jobbnál jobb ételeknek. Egyszóval nem tudok mit tenni, hogy tudnám már VÉGLEGESSEN abbahagyni a majszolást??
2012. jan. 28. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Eckhart Tolle segít.
2012. jan. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Draki válasza:
Szia! Ha beszélsz angolul, akkor tudok ajánlani valamit, ahhoz hasonló, ami nekem segített hajdanán. 185 cm magad vagyok és voltam 118 kg. Most 86-88 vagyok és pont úgy eszem mint régen, mert nagyon élvezem. Ráadásul főleg lefekvés előtt és sokat. Tudom, hogy ez többet nem lesz probléma nálam. Írj priviben!
2012. febr. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
www.foodmatters.tv
2012. febr. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
hát szokj rá a rágóra. ha "éhes" vagy, kapj be abból és ne kajálj anyit! :) nekem segített
2012. ápr. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!