Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » 168 cm vagyok 50 kg-al szerint...

168 cm vagyok 50 kg-al szerintetek hány kalóriát egyek egy nap? úgy h fogyni akarok

Figyelt kérdés
2013. máj. 15. 17:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
fogyni?? miből? :D így is vékony lehetsz.. ha úgy látod, hogy "hurkás" vagy, amit nem hiszek, akkor inkább eddz, tornázz vagy valami.
2013. máj. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Magadról linkelj képet, adatokból nézve teljesen átlagos testsúlyod van.
2013. máj. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Fogyni??!!! Isten ments! Jó vagy így,sőt...! Fogadd meg,amit előttem írtak!
2013. máj. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Ha a testzsírodból akarsz fogyni, nem az izomzatodból(formásságodból csaj nyelven) akkor nem a kalóriákat kell számolnod. Arra figyelj, hogy ne egyél szénhidrátot, max minimálisat. Akkor se kenyeret, hanem rizst, zabot. A fehérjebevitelednek kell magasabban lennie. Sok hús, tojás, esetleg túró. A tej nem jó a 3% fehérjetartalmával. Sok zöldség menjen.


Magyarul: húst egyél zöldségekkel. Minél változatosabban.

2013. máj. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Én 168/52 vagyok, de túl soványnak érzem magam, és hízni szeretnék. Ne akarj ebből fogyni, mert csontváz leszel.
2013. máj. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
Már ne haragudj de sovány vagy. Kórházba akarsz kerülni? Mert ennek az lesz a vége. Nem rosszból de van egy betegség aminek a neve testképzavar. Keress fel egy orvost mielőtt nagyobb baj lenne.
2013. máj. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
vékony vagy tuti
2013. máj. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Ami azt illeti, nem biztos, hogy vékonynak látszik. Azt gondolom tudja mindenki, hogy az izom többször olyan nehéz mint a zsír. Szerintem a kérdező izomzata jóval az átlagos alatt van, viszont átlagos, vagy kicsit több mennyiségű zsír van rajta. Így lehet 50 kilósan is magas a testzsírszázalékod. Ha hiszitek, ha nem, ritka, de van ilyen.
2013. máj. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nekem kicsit több izmom van az átlagosnál ugyanis vívok
2013. máj. 17. 06:37
 10/22 anonim válasza:
en hejedben mennek fitness terembe es tobszor egyel 1 napp hust,zoldsegeket,es ha lehet meg szedjel valami vitaminokat. ha elkezded a kondizast szedjel kis PROTEINT is
2013. máj. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!