Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » 168 cm vagyok 50 kg-al szerint...

168 cm vagyok 50 kg-al szerintetek hány kalóriát egyek egy nap? úgy h fogyni akarok

Figyelt kérdés
2013. máj. 15. 17:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

ma 07:52

a proteint nem szedni szokás, mivel ez nem gyógyszer. koncentrált kaja. a tejsavóból kiveszik a fehérjét, megszárítják, és porlasztják. Ugye, milyen hülyén hangzana, ha azt mondanám, hogy épp csirkemellet szedek rizzsel? :)

2013. máj. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:

Ne hogy fogyni kezdj!!! Én 170 cm vagyok és 60 kilo, én sem vagyok tökéletes, de egyáltalán nem kövér, és nem is szándékozom fogyni; úgyhogy kérlek szépen ne tedd, ha nem akarod kórházban végezni...

Ha hurkásnak látod magad, akkor edz! De NE fogyj!

2013. máj. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:

Én 164 cm és 51 kg vagyok. Borzasztó soványnak tartom magam alig merek nyáron kimenni az utcára.

Milyen lehetsz akkor te? A testtömegindexedet ha megnéznéd valahol, akkor a kórosan soványak közé tartoznál.

Én orvoshoz mennék a helyedben és tőle kérdezném, hogy mit tegyek.

2013. máj. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Hozzászóló!

168 cm vagyok én is. Volt már, hogy 45 kg voltam ehhez a magassághoz, teljesen jól éreztem magamat úgy és a környezetem szerint is jó karban voltam, nem voltam csontos, vézna, legyengült. Beteg sem szoktam lenni.

Az erőnlét és fizikai állapot nem csak azon múlik, hogy ki hány kg és cm, de figyelj oda magadra és az egészségedre! Te izmos vagy, az nagyon jó - szerintem! (Biztosan tudod, hogy az izom és a háj/zsír, ha ugyanakkora térfogatúak, akkor nem azonos a súlyuk!)

Arra figyelj, hogy legyen elég a vitamin, ásványi anyag, nyomelem beviteled.

Az én meglátásom az, hogy nem a kalóriákat kell figyelni.

Nem írtad, hogy milyen táplálkozást folytatsz, de inkább arra kéne figyelni, hogy minőségi táplálékot fogyassz. Olyan kajákat, amelyekben finomított cukor, finomított liszt vagy "mű" adalékok vannak, nem ajánlott enni, azok lerakódnak. Amennyiben csökkented a szénhidrát fogyasztásodat, az meg fog látszani a kerületeden.

A sok nyújtás és karcsúsító alakformálás (pl.: Callanetics) is szóba jöhet, ha karcsúbbnak szeretnél látszani.

Egyébként a mostani súlyoddal sincs semmi gond! Valószínűleg így is nagyon csinos vagy! :-)

Sok zöldséget kellene fogyasztani, lehetőleg nyersen, olyanokat, amelyeknek alacsony a cukortartalmuk.

A külön sózás is elhagyható, mivel a só (és a cukor is) megköti a vizet!!!

Az edződ mit mond?

2013. máj. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
Szia én 14 és fél éves lány vagyok...174cm és 52kg ..nagyon soványnak érzem magam, pedig sokat eszek, ez olyan testalkat féleség...nem tudok hízni, anyumtól örököltem...emellett rendszeresen edzek és sok gyümölcsöt eszek tehát nincs semmi baj...attól még mert a testtömegindexembe az jön ki, hogy normális testsúly alatt vagyok, attól még ez nem így van mert vannak kivételek..én elmentem orvoshoz ott azt mondták hogy minden rendben van velem...szóval ilyen testsúlyos baromságoknak ne higgy...ráadásul szerintem nagyon jó alakod lehet ha ennyi vagy;)) Próbálj meg többet edzeni, meg sok gyümölcsöt enni...egyél sokszor kevesebbet és figyelj a napi ásványi és vitamin adagokra...ne éheztesd magad mert az nem okoz fogyást!! sőt pont hogy az hízlal mert ha éhes vagy, többet eszel!! És vigyázz magadra sok szerencsét!:))) Remélem segítettem ezzel valamit.
2013. máj. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

ma 13:07

Callanetics helyett nem calisthenic-et akartál írni? :D


Egyébként igen, az tökéletesen jó mozgásforma. Húzódzkodás, tolódzkodás, fekvőtámasz, guggolás, stb. Tökéletes. Ha akarod, akkor súlyzóval is edzhetsz, ugyan azt a hatást éred el, mivel nőnemű vagy, ezért nem tudsz "túl izmos" lenni szteroidok használata nélkül, ne félj.

2013. máj. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 gömbicica ***** válasza:

Szia :-) Egy ismerősöm november óta csinálja ezt a fogyni szeretnék hülyeséget. Kb. ezekkel az adatokkal bir most. Pszichiátriára jár, a családja már kiborult, Édesanyja kórházba került.Cukorháztartása megborult, már csak madzagok lógnak a kezei helyett. Most hogy megmondták neki, hogy hülyeséget csinált, csinál, próbál enni, de kihányja, rosszul van.......

Lehet ezt az utat is választani, és lehet azt is, hogy szereted magadat (most ugy értsd ahogy én gondolom!!!), légy jóban magaddal, és foglald le magad valami fontos dologgal, ne azon fumizz, hogy hány kalóriát egyél, hogy FOGYJÁL.

Fogyás. Agyrém ez a szó. komolyan mondom. Nem tudom hány éves vagy, valószinüsitem, hogy leányzó.

A nagy koplalásban még az is előfordulhat, hogy megborul az egész hormonháztartásod, aztán vakarózhatsz, hogy mindent helyretegyél.

bocsánat, hogy ilyen nyers voltam.

Isten áldjon!!! Békélj meg magaddal, ne kövesd a buta trendeket. Aki meg igy nem szeret, annak nyiss kaput!!! üdv. Edit.

2013. máj. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
16. hozzászólónak: Callaneticset akartam írni. Próbáltam, nagyon jó. A calisthenic is nagyon jó, persze, de a kérdező karcsúsodni szeretne, ahhoz inkább a Callanetics megfelelő szerintem.
2013. máj. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

ma 11:22

Azt hittem csak elírtad, de utána néztem, és tényleg van olyan hogy callanetics, bocs :D bár ahogy nézem a videókat, a callisthenic többet ér karcsúsodás szempontjából is...

2013. máj. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Én is így voltam habár én 165cm vagyok és 44kg, ha fogyni szeretnél akkor 600-1000 kalória megfelelő egy napra. én is így fogytam le és így tartani is tudom a súlyomat.
2013. máj. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!