Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Mit egyek? Többi lent.

Mit egyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szinte mindenben van glutén, szója, a tej már nem tej, plusz adalékanyag, és rengeteg cukor. A növényektől puffadok, gondolom Nem magától a növénytől, hanem ami benne van(műtrágya, vegyszerek). Volt hormonzavarom, és refluxom , állandóan fehér a nyelvem, és sokszor hányingerem van és vizesedek.

2016. aug. 20. 09:55
1 2
 11/11 anonim válasza:

Ne haragúdj meg, de a vegán kajáktól én éhenpusztulnék...tapasztalatból írom, próbáltam...


Rosszul próbáltad, a növényi ételeknek kisebb a kalória sűrűsége ezért többet kell enni. Nagy valószínűséggel nem ettél eleget. Ezért érdemes naplozni a kalóriabevitelt az elején, például a cronometerrel szóval biztosan eleget eszel.


A másik, mint irtam, azt végképp nem lehet megoldani, h glutén és szója mentes legyen...


Meg lehet, én is úgy eszem. Zöldségek, gyümölcsök, krumpli, rizs és ezer más mind gluténmentes. Valamint kereshetsz receptek is neten.


Amúgy szinte minden vegan egy botsáskára hasonlít... Olyanok, mint a hullák...


Közhiedelemmel ellentétben ez nem igaz, csak keress rá a vegan bodybuildingre.

2016. szept. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!