Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A marihuána is képes emlékezet...

A marihuána is képes emlékezetkiesést okozni, mint az alkohol?

Figyelt kérdés
nov. 23. 10:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ezer éve társaságban szívtam önmagában is füvet, ott csak oldottság és nevetés volt, de itt konkrétan meg se tudtam mozdulni, hallottam a hangokat, megváltozott a tér-idő érzékelésem, stb. A 3D kifordult a 4 sarkából. Teljesen más volt, innen sejtem hogy át lehetett itatva, a felépülésem több mint egy évtizedig tartott.
nov. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Teljesen egyértelmű, hogy át volt itatva valamivel az a fű. A leírtakhoz hasonlót csak erős hallucinogének okoznak, fű soha.
nov. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
És hozzáteszem, hogy már 20 évvel ezelőtt is voltak áztatott füvek, igaz sokkal ritkább volt mint ma. Én anno nem futottam bele soha ilyenbe de a haverom igen és hallucinált is tőle.
nov. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!