Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Már 2 hónapja nem dohányzom....

Már 2 hónapja nem dohányzom. Eddig elvoltam nélküle, de nagyon hiányzik az életemből, hiszen 20 év alatt az életem szerves része volt. Szerintem ma este rá fogok gyújtani, de csak 1 szálat szívok el. A napi 1-2 szál cigi az még nem olyan káros, ugye?

Figyelt kérdés

febr. 16. 15:39
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
25%

Ja, és igen, a "tökéletes" emberek írják, mondják azt, hogy Mi akaratgyengék vagyunk. Az ilyen "tökéletes" emberek napközben előadják például, hogy milyen egészségesen táplálkoznak, otthon pedig, amikor épp nem látja senki, a fejükre húzzák a zsírosbödönt. :D

A "tökéletes"-nek mondott emberek unalmasak. Hál Istennek Mi nem vagyunk ilyenek.

febr. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Gratulálok a ket személynek a kitartásához meg az akaratához! Ez nem kis dolog!

Nekem addig ment, hogy meggyújtós cigit nem szívok, de hamar talaltam alternatívàt. Sajnos a hevítős cigit. Próbàlkozom arról is leszokni :( nem túl nagy sikerrel.

Tudnatok valami tippet adni? Megköszönném!

Sajnos azt vettem észre, hogy meló helyen többet szívok. Elég stresszes a munkàm és megszokottà vàlt, hogy a dogànyzó olyan csendes. Megnyugtat kimenni elhevíteni egy cigit.

febr. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
93%

Lépésekben haladj! Tűzz ki egy időszakaszt hogy addig NEM🚫!


1 hónap...

3 hónap...

6 hónap...

1 év...


És: AKARATERŐ!!! 💪


Tudod milyen jó érzés teljesíteni a feladatot? ✅


Én így szoktam le!


Most már bármikor leteszem, de rá se gyújtok!

Mert az akaraterődet építed ki!

febr. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
82%

21. Igen és ti vagytok az erős akaratúak.

Mert ti dohányozni akartok és fogtok is.

Mi a szemét gyenge akaratúak meg nem gyujtunk rá.

febr. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

24-es én a 22-es vagyok.

Ne figyelj a negatív kommentekre légyszi! Legyél büszke arra, hogy a függőségedet letudtad önàllóan gyűrni!

Még sok sok kitartàst!!

Ügyesek vagytok!!🙂

febr. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Úgyse birod megállni hogy csak annyit szívj, úgyhogy vissza esel kegyetlenül.
márc. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Így vissza fogsz szokni, nem jó ötlet. Tarts ki, néhány hónap múlva már sokkal könnyebb lesz. Én 24 év után tettem le a cigit 1,5 éve. 2-3 hónapnál még rám is sokszor rámtört a vágy. Olyan 6 hónap körül már csak akkor amikor körnedohányoztak mondjuk egy buliban, de igazából akkor sem volt már nehéz megállni, csak kicsit volt kellemetlen. 1 év elteltével már fel sem merült bennem hogy újra rágyújtsak. Ez egy hosszú folyamat, főleg ennyi idő után. Kitartást!
márc. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Sajnos a hevítősben is csak azt kapod, amit gyárilag benne adnak. Azért nem jók az elfbarok sem, mert azok is készen vannak, tele nikotinozva. Az az e-cigi a jó, amibe te magad kevered bele a folyadékot magadnak, és a nikotin adagot fokozatosan egészen a nulláig te magad csökkented. Amint nincs benne nikotin, már nem kívánod annyira. Frissen átszokóknak ezért nem jó kevés nikotinnal, mert helyette egyből rágyújtanak, mert hiszen az nem is jó.
márc. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 Tatyó ***** válasza:
Én csakis étkezések után cigizek, napi max 3 szálat, de erősebbet és jó minőségűt -ez egyfajta szertartás nekem. Mellette sportolok, szeretek dohányozni, nem is akarok róla leszokni. Mértékletesség kérdése, 25 éve van nálam így.
ápr. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
29# Amit te csinálsz, az csak annál válik be, aki még nem volt függő. Nálunk már nincs mértékletesség, csak a teljes tartózkodás segít.
ápr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!