Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Már 2 hónapja nem dohányzom....

Már 2 hónapja nem dohányzom. Eddig elvoltam nélküle, de nagyon hiányzik az életemből, hiszen 20 év alatt az életem szerves része volt. Szerintem ma este rá fogok gyújtani, de csak 1 szálat szívok el. A napi 1-2 szál cigi az még nem olyan káros, ugye?

Figyelt kérdés

febr. 16. 15:39
1 2 3 4
 31/34 anonim válasza:
Én többször nekifutottam már, és mindig elcsábultam. 6 nap volt a rekordom, olyan lazán ment, de a hatodik napon újrakeztem. Tudod miért? Mert azt hittem tényleg leakrok szokni. Láthatod a hozzászólókat, aki a dohánybolt ajtajából fordult vissza. Tudod miért? Mert tényleg leakar szokni, különben nem lett volna ereje visszafordulni. Ilyen egyszerű. Persze gondolhatjuk azt, hogy leakarunk szokni, miközben valójában nem. Ez okozza a szenvedést.
ápr. 21. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Hát, én le akartam szokni és sikerült is, 24 év után. Mégis szenvedtem mint a dög. :D
ápr. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

hányszor adtam fel én is ezzel a szöveggel, hogy “valójában nem is akarok leszokni”... :D :D Egyszerűen kényelmesebb volt a könnyebb utat választani, mint beleállni a “melóba”.

1,5 éve raktam le, de a mai napig szokott “kínozni” a hiánya.

Ez ilyen, sajnos, melós, de megéri ...

ápr. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%

Ez a baj, hogy állandóan ezzel foglalkozol és ott van az agyadban ez a szarság.

Én is tovább mint 20 évet szívtam , de letettem és soha nem beszélgettem róla.

Majd évek multán kérdezték hogy te már nem dohányzol, mert senkinek nem mondtam és nem beszélgettem róla.

Nekem már egy hét múlva se hiányzott , csak azok a mozdulatok jöttek elő néha.

Mentem kocsival és lenyúltam oda ahol a cigi volt régen.

Persze jót mosolyogtam.

Ezt hogy itt kiírod ezzel csak magadat idegesíted.

ápr. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!