Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Normàlis, hogy a férjem a...

Normàlis, hogy a férjem a lakás minden pontján szívja a glo-t?

Figyelt kérdés

Leszokott a normál cigiről. Cserébe ezt a Glo-t vagy mit szívja. De ezzel már nem megy ki a házból. Gyakorlatilag képes a konyhaasztalnál vagy fürdés közben, vagy gépezés közben, wczés közben, stb szívni. Természetesen a 3 és 5 éves gyerekek mellett is.

Engem egyre jobban zavar.

Ez normális dolog?



márc. 31. 14:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Én rendes cigit szívtam a lakás minden pontján, de kisgyerek nem volt a közelemben. Azóta leszoktam és nem szoktam rá helyettesítőre sem. Rettenetes függőséget képes okozni a nikotin és érdemes akár orvosi segítséggel, de abbahagyni örökre.
márc. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Csak nyilván ha valaminek nem szabsz gátat, akkor még jobban rá szoksz. Cigiből elment napi fél doboz, mert azért lustább volt mindig kimenni. Ebből a globól meg így napi 2 doboz. Hisz akármikor rágyújt.
márc. 31. 14:35
 3/16 anonim ***** válasza:
Neki kell eldöntenie, hogy mit akar. Ha le akar szokni, te a türelmeddel, szereteteddel támogathatod. Ha nem akar, akkor teljesen feleslegesen szívatod őt, magadat meg a családot, hogy próbálod megváltoztatni, ráerőltetni.
márc. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Én nem írtam olyat, hogy le akarom szoktatni. Ez legyen az ő saját döntése.

De nyilván szar azt látni, hogy 20-30 percenként szívja a következőt. És régen nem így volt.

Illetve hó vége van és a kaján spórolunk, de cigit mindig tud venni.

márc. 31. 15:06
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Le kell ülni vele megbeszélni.egyik,hogy a lakásba azt se szívja,kettő,hogy a 2doboz az baromira sok kiadást jelent.
márc. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
36%
Az apám a lakásban is, de még a munkahelyi irodában is szívta a cigit folyton.
márc. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Tök normális. Mi ezzel a baj?
márc. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 retektorta válasza:
Sok helyről hallom ezt, hogy a cigit kint szívták, de az elektromosat meg mindenhol, folyamatosan, szóval nem a férjed az egyetlen. Egyébként nem értem a kérdést, ha azt mondjuk hogy normális akkor belenyugszol, ha azt, hogy nem akkor ezzel fogod szekálni?
ápr. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Anno rendes dohányzásról próbáltam átváltani ilyen hevítősre, merthogy az “kevésbé ártalmas”, meg nem annyira büdös. Nálam is az volt, hogy a sima cigivel ellentétben ezt a lakás minden pontján szívtam , mert miért ne, egyedül lakom, és így duplájára nőtt a napi adag. Egy hónap kísérletezés után dobtam a fenébe, mert rájöttem, hogy ez így nagyobb csapda, mint a sima cigi. Végül az egész dohányzással felhagytam.
ápr. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Anyám a Rendes cigit szívja a konyhába...
ápr. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!