Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nem dohányzók, elmesélnétek...

Nem dohányzók, elmesélnétek nekem hogy miért vagytok ilyenek?

Figyelt kérdés

Bármi kérdés van itt, ti rögtön jöttök és oltotok, hogy mekkora szemetek vagyunk mi dohányzók.Nem vagyunk tisztelettel másokra, megbetegítjük magunkat és majd a ti pénzetekből fogunk gyógyulni.

Ez engem teljesen kiakaszt 2 okból:

1. nincs teljes mértékben igazatok

2. ti sem vagytok különbek


1. Ha senki nem dohányozna,és tök egészségesen élne mindenki, akkor is megbetegszünk, ez az élet rendje, ehez nem kell semien káros szenvedélynek hódolni.

Na meg az sem igaz hogy a ti pénzetekből gyógyulunk, mert mindenki magának fizeti a TB-t


2. Ti antidohányosok, mivel közlekedtek?Ugye gépjárművel?Mind1 hogy autóval vagy busszal minden gépjárműnek vannak káros anyag kibocsájtásai, amit ugyan úgy belélegeznek azok is, aki gyalog járnak mint én is.

Arról nem is beszélve, hogy 2x meggondolom hogy a gyerekemet ki vigyem-e utcára, vagy elég neki az udvar, mert száguldoznak az autók, mi van ha elüti.Ezzel a problémával sem vagyok egyedül, ráadásul aki panelban lakik nincs nagyon választása.


Vagy ti mindannyian szelektíven gyűjtitek a szemetet?Nem hiszem, én sem pedig ezzel is ártunk a környezetünknek, és hosszú távon az egészségünknek, mégsem szitkozódnak azok aki gondolnak erre.


Ugye amíg lehetett sóztátok a járdát télen.A sok szerencsétlen kutya ill. macska tartó meg nem győzte venni a védőkrémeket, meg orvoshoz hordani a kedvencét mert nem egy a só által véresre mart állat lábát láttam.


De ha kicsit jobban megerőltetem magam, akkor rengeteg olyan dolgot találnék, ami másokat (és nem feltétlenül engem) zavar, amit ti is nem dohányzók tesztek.


Legyetek kedvesek gondolkozzatok el ezen.

Ha sikerül ha nem, akkor is sztem ne is gyertek be a dohányzás témakörbe, mert semmi értelme, csak annyi hogy az egész témakört át lehetne nevezni szitkozódás témakörnek.


2011. jan. 30. 08:46
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

De nem értem. Ha te úgy érzed, hogy normális, kulturált dohányzó ember vagy, akkor miért veszed magadra az oltásokat?


Pl. közoktatás és tanfolyamok témakörben minden héten legalább egyszer lefikázzák az összes egyetemistát. Mert lusták, feleslegesen tanulnak az állam pénzén, használhatatlan diplomát szereznek, nem akarnak dolgozni és még bunkók is.

Én is egyetemre járok, de nem veszem magamra ezeket. Tudom, hogy én nem ilyen vagyok és kész.

Nem kell ezt annyira felfújni.


A dohányosok és a nemdohányzók között is vannak bunkó emberek.

Pl. nem zavarnak az olyan dohányosok, akik tekintettel vannak a másik emberre, nem dobálják el a csikket, nem gyújtanak rá kisgyerek mellett, ha nemdohányzó van a társaságban, megkérdezik rágyújthatnak-e.

Neki is van egy rossz szokása, biztos nekem is van.


De pl. múltkor ültem a buszmegállóban egy padon. Ott volt a pad mellett egy kuka. A megállóban (kb. az 5 méteres körzetemben!) 5-en dohányoztak. Ebből egyetlen egy olyan ember volt, aki a kukába dobta a csikket. A többi fogta magát és ledobta a földre.

Erre még akár rá is foghatom, hogy nem vette észre a kukát.. (de mi a fenéért nem néz szét???)


De múltkor a trolimegállóban konkrétan a kuka mellett állt egy srác és dohányzott. Mikor elszívta mit csinált? Ledobta a földre. Úgy, hogy pontosan az istenverte kuka mellett állt!!


Rengeteg helyen látom, hogy semmi szemét nincs az utcán, csak a hülye csikkek. Lehet hisztizni, hogy nincs kuka...tényleg sok helyen nincs. De én sem dobom el a taknyos zsebkendőm, hanem elviszem a legközelebbi kukáig.

Úgy tudom lehet olyan kis hamutartókat venni, amit simán zsebre lehet rakni, és beledobni a csikket. Ennyivel meg lehetne oldani.


Félreértés ne essék, azokat a nemdohányzókat is ugyanúgy utálom, akik a palackokat, zsebkendőket, csipszeszacskót stb dobják el.


Szóval ha úgy gondolod, hogy te kulturáltan dohányzol, akkor ne vedd magadra és kész. Meg van oldva:P


Egyébként nem szoktam dohányzás témakörben irkálni, ez most egy kivételes eset volt:)

2011. jan. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Na látod kedves utolsó, te kiemelted azt hogy azokkal van bajod akik valóban bunkó dohányosok és nem veszik figyelembe a nem dohányzókat, meg a kuka mellet állva is a földre dobják a csikket, ezzel így nincs is effektív baj.Ezeket én dohányzó ként sem szeretem, nem dobom el a csikket ha nincs kuka zsebre teszem, a saját apámra rászóltam hogy menyen arrébb a cigivel, mert eszek.

Ez a kérdés azoknak szól, akik általánosítanak meg akik nem a kérdésre válaszolva bunkó stílusban hordanak el MINDEN dohányost mindenféle szemétnek.

2011. jan. 30. 12:08
 23/25 anonim ***** válasza:

mint nemdohányzót, engem idegesítenek az ilyen offok. nem jobbak a trollkodó nemdohányosok a hittérítőknél vagy neadjisten az állatvédőknél.


"Milyen cigit szívsz?"


valaki megkérdezi, én nem írok oda semmit, mert nem értek hozzá, nem szívok se milyet, de kíváncsiságból elolvasom a válaszokat, minden 2. válasz az hogy, mért szoktál rá arra a szarra, ez téged minősít v. semilyet mert nem akarok meghalni 2 év múlva.

2011. jan. 31. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

engem az szokott rohadt mód zavarni mikor reggel komásan kimegyek a konyhába és majd' megfulladok a rohadt cigi füsttöl.ennyi.



17/L

2011. jan. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a baj hogy magadat teszed tökre hanem azt hogy mást, mert sok embert passzív dohányzásra késztetsz. Arról nem is beszélve, hogy te is kocsival jársz és te se gyűjtőd szelektíven a hulladékot. Szóval ennyi erővel te duplán károsítod a természetet.


De a nemdohányzók nem ezen vannak kiakadva hanem azon, hogyha valaki rágyújt akkor a mellette élőknek is hasonlóan gusztustalanul büdös lesz a ruhájuk, hajuk. És lehet hogy te, már megszoktad ezt a baromi jó szagodat de más nem, és amikor mellém ül egy dohányos és elkezd hozzám beszélni, a szájszagától hányok. Arról nem is beszélve, hogyha leáll dohányozni nem tudok vele beszélgetni mert én nem vagyok hajlandó abban az iszonyú büdösben lenni. Meg párválasztásnál se mind1 mivel ki akar egy hamutálcával smárolni?? Szerintem iszonyatosan gusztustalan, és ha ezt valaki nem veszi észre akkor magába keresse a hibát.

2011. jan. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!