Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy szoktassam le a baratomat...

Hogy szoktassam le a baratomat a cigirol?

Figyelt kérdés
mar mondtam neki h hadja abba mert nem jo az egeszsegenek.amig nem voltam vele sokat cigizet.de 2 honapja miotta egyutt vagyunk mar nem annyira,de szeretnem ha nem cigiznek.h tudnek neki segiteni h leszokja?
2009. júl. 13. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
sehogy. ne avatkozz bele, mert az idegeire fogsz menni. tapasztalatból mondom, h baromi idegesítő, mikor az embert egy nemdohényos leakarja szoktatni a cigiről. nekemis volt ilyen barátom, és a plafonra másztam tőle. ottis hagytam a francba.
2009. júl. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Sehogy. Részben azért, amit az első mondott, tényléeg idegesítő, ha vaalki folyton ezzel piszkál. A másik, hogy ezt csak önszántából hagyhatja abba az ember, nem olyan könnyű leszokni egy káros szenvedélyről (tapasztalat, vagy 12 évig dohányoztam), elhatározás és utána nagy önuralom kell.
2009. júl. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Mondd hogy válasszon a dohány vagy te.Ha a dohányt választja meg is érdemelné ha elhagynád.
2009. aug. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sokat nem tudsz tenni, ha ő nem akarja, baromi nagy akaraterő kell hozzá. Mondd azt neki, hogy olyan illata van a szájának, mint a hamutartónak.
2009. aug. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nemazért de mit vártál? Olyat nem tehetsz hogy válasszon, amikor összejöttek már dohányzott akkor nem most kell reklamálni, miért jössz össze 1 dohányossal ha téged zavar ez várható volt. Talán gondolkozni elötte nem pedig sírni utána.
2009. aug. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Két lehetőséged van. Vagy elfogadod, hogy dohányzik, vagy otthagyod.

Nem fog leszokni, ha nem akarja. ÉS nagyon valószínüleg érted sem. Ha nagyon ellenkezik az elveiddel, akkor valóban megpróbálhatod, hogy választás elé állítod, hogy te vagy a cigi, de akkor be is kell tartanod. Valószínüleg addig nem fog komolyan venni, amíg csak fenyegetőzöl vele. Tapasztalatból mondom.

2009. szept. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!