Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szülés után könnyen vissza...

Szülés után könnyen vissza lehet szokni a cigire?

Figyelt kérdés
cigiztem mielött babás lettem amikor megtudtam letettem!és attol félek hogy ha megszülök,visszaszokom!(párom cigizik)most nemtudnék rágyújtani utálom a szagát,mit tegyek hogy ne szokjak vissza rá?!
2008. máj. 24. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Ugyanolyan könnyű akkor visszaszokni rá, mint előtte. Kérd meg a párodat, hogy amikor együtt vagytok ne cigizzen, meg persze a lakásban sem ( márcsak a baba miatt sem). Sztem ha eddig meg bírtad állni, hogy nem gyújtottál rá, kár lenne elrontani... mondjuk sz.rabbá teszi a helyzetet, hogy a párod bagós. Én leszoktam kb másfél éve, ilyenkor már sokkal könnyebb nem- et mondani rá, mint az elején. Tarts ki, mert a babának egy EGÉSZSÉGES mamira lesz szüksége, aki jó sokáig vele marad :)
2008. máj. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
A szoptatás alatt sem jó ötlet visszaszokni... ez is egy ok, hogy meg tudd tartóztatni magad.
2008. máj. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Ha most mgbírod állni,akkor szülés után is.Én is cigiztem,egyböl leraktam ahogy megláttam a pozitív tesztet.A f´erjem cigizik,csak a konyhában.A lányom 16 hetes de eszembe sem jut,hogy rágyujtsak a ´feje felett.De mégaz udvaron sem.Nincsen attól taszítóbb látvány,mint amikor egy terhes nö,vagy kisgyerekes anyuka cigizik.Legalábbis nekem.Ez adjon majd eröt,és a babá.Ha a 9 hónapot kibírod,akkor a többit miért ne???
2008. máj. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én is ugyan ilyen cipőbe járok. sőt, van egy 4 éves kislányom, és a terhesség idején leszoktam és most megint bagózok, és szeretnénk kistestvért, és szeretném letenni végleg. azzal nyugtatgatom magam, hogy teljesen felesleges visszaszokni. majd kiderül mi lesz. szorítok neked is.
2008. máj. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
lelki erő... az a csak egy szál vagy csak egy slukk könnyen lehet, hogy elég hogy visszaszokj.. mikor először abbahagytam a cigit, azt mondtam sose szokok vissza, de visszaszoktam, abbahagytam visszaszoktam.. marha könnyű visszaszokni bármikor
2008. jún. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Szia.Én is cigiztem terhesség előtt, aztán 2 évig ciciztettem eszembe sem jutott rágyújtani.Most pedig már annyira megszoktm a cigi nélküli életet hogy nem gyújtanék rá mégegyszer.
2008. jún. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szia,énis leszoktam a terhesség alatt,aztán szülés után pár héttel rágyujtottam(nem szoptatok),egy szál cigire.soha többé!egyrészt mert irtózatosan büdösnek találtam,másrészt mert rosszul lettem tőle.én párom is cigizik,de megbeszéltük hogy a közelünkben nem gyújt rá.Igy nekem többé nem kell cigi.remélem te is meg tudod állni.
2008. júl. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Az én anyám le se szokott.Napi 2 dobozzal szívott.Semmi bajom!
2009. jan. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!