Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miert nem tudom megallni?

Miert nem tudom megallni?

Figyelt kérdés
le akarok tenni a cigarettat. komolyan is gondolom, egy hete nem is vettem. de a szomszeddal tok joba vagyunk es egyszeruen nem birom megallni, hogy ne kerjek tole. ez napi egy szal cigi neha ketto, de annal tenyleg nem tobb. miert nem birom megallni ez igy nem jo. tudom hogy igy kockaztatok mindent hamu alatt a parazs de mit tegyek ellene?
2014. jan. 17. 09:20
 1/4 anonim válasza:
Amennyiben rossz érzést okoz neked miután már rágyújtottál, hogy megint nem tudtad megállni, akkor azt javaslom hogy hozd előre a büntetést. Magyarul: még a rágyújtás előtt gondolj bele hogy mit fogsz érezni utána. És tudd hogy ez nem éri meg neked, mert jobban becsülnéd magad ha most igenis nem gyújtanál rá. Menni fog! És még megkérheted a szomszédodat hogy ne cigarettázzon előtted és ne adjon neked ha térden állva könyörögsz is érte.
2014. jan. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem még nem teljes az elhatàrozàsod. Ha majd az lesz, akkor nem fogsz kérni cigit,mert nem akarod!

Nem könnyű, sőőt! Nekem harmadjàra sikerült és pont ezeken estem àt.

Eleinte a nagy elvonàsi tünetekre tapaszt hasznàltam, bevállt, màr 4. éve nem dohànyzom. :-)

2014. jan. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj menni fog idő kérdése.
2014. jan. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A dohányzásról a legnehezebb leszokni...szóval ne csüggedj!! Jó úton haladsz. MIndenki másra esküszik, van aki azt mondja, elvágólag le kell tenni és akkor semmit de tényleg semmit se szívni, van aki szerint itt is a fokozatosság jön be. Sztem azért is nehéz, mert nyilván jóban vagy a szomszédoddal, és a hiányoznának a megszokott cigizgetések-beszélgetések, szóval az egész hangulat...szerintem próbálj vmi másra koncentrálni mikor találkoztok. Igyál egy kávét, amg rágyújt vagy csak rágózz. Tudom, h ez messze nem ugyanaz, de hátha segít...
2014. jan. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!