Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi van velem? Raszoktam a cigire?

Mi van velem? Raszoktam a cigire?

Figyelt kérdés

Par honapja kezdtem el alkalmankent cigizni, neha mikor megkivantam ragyujtottam, volt, hogy napona tobbszor, de olyan is, hogy egy hetig semmi. Az utobbi napokba viszont nagyon elkezdtem kivanni sokkal.jobban mint eddig, ket nap alatt 8 szalat elszivtam, de ugy erzem.hogy sose eleg es most elfogyott es kb remegek az idegtol, hogy cigi kell es panikolok, hogy most miblesz, mert nincs es nem is tudok venni par napig. Miert van most ez? Raszoktam? komolyan atkozom az elso szalam...

15L


2014. jún. 25. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, rászoktál.
2014. jún. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Időbe észbe kaptál, most még könnyen leszokhatsz. Ne gyújts rá többet mert csak rosszabb lesz.
2014. jún. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia. Úgy látszik rászoktál, és már elvonási tüneteid vannak! Ha le akarsz szokni róla, akkor ezen csak TE változtathatsz! Gondolj arra, hogy sok fiú nem szereti a cigis csajokat. Az az igazán erős, aki magát legyőzi.


Man

2014. jún. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

szeretnem abbahagyni itt es most..!

Lehet megprobalkozok akkor azzal, hogy nem veszek tobbet. eskuszom kicsit meg magamtol isz megijedtem most:o nagyon rossz

2014. jún. 25. 18:13
 5/7 anonim válasza:

Szia!

Én is ugyanebben a cipőben járok. Barátnőimmel rágyújtottam néha,volt egy éjszaka alatt buliban elszívtunk vagy 10 szálat.Utána volt ,hogy heti 3x rágyujtottunk. Mostmár nekem is hiányzik.Pedig voltak 2 hetes kimaradások. És van ,hogy érzem nem elég. Valahogy tényleg azt kellene tennünk,hogy kész,nem gyújtunk rá többet. Pedig miután elszívtam rájövök,ennek semmi értelme .A napokban is egyre többször gyújtottam rá.Aztán néhány óra múlva megint megkívánom.

2014. jún. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként a dohányzásra kb. fél év aktív dohányzás után szokik rá az ember igazából, akkor jelentkezhetnek nemdohányzás esetén a tünetek(idegesség,stb).

Azelőtt maximum vágyat érezhetsz, hogy 'dejólesne',de nem fog KELLENI a cigi.

2014. júl. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Azóta leszoktál?
2019. jan. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!