Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Segítség füvezik! Mi tévő legyek?

Segítség füvezik! Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van valaki aki nagyon fontos számomra és az elmúlt hónapokban hetente vagy lehet naponta szív elég durván és látszik is rajta. Alig ismerek rá, elhanyagolja a külsejét, felnőttként akar viselkedni, iszik, bulizik, megjátssza magát mikor valójában egy gyerek. Kérem valaki jelentkezzen akivel beszélgethetnék erről, mert nem tudom mitévő legyek, küzdeni akarok érte,de olyan emberré vált, aki sosem akart lenni. Részleteket privátban mesélek ha valakinek ez nem lenne elég. Kérlek segítsetek, nagyon féltem. Köszönöm előre is a válaszokat! :)

2015. ápr. 22. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha a b+szogatással nem mész semmire, akkor egy idő után szépen fel fogod adni, függően, hogy mennyire fontos neked.
2015. ápr. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Néhány kérdés felmerült bennem.

Ki vagy te a történetben?

Mennyi idős az illető?

Biztos vagy a dologban vagy csak pletykákat hallottál?

Ő akarja, hogy segítsél neki? (Csak annak lehet segíteni, aki akarja)

Tudod, hogy a fű nem okoz fizikai függőséget? (Hosszú távon phszihikait igen)


A kérdésedből arra következtetek, hogy egy kamaszról van szó. Esetükben (szerintem) az a legnagyobb probléma, hogy nagyon menők akarnak lenni és még nagyon könnyen befolyásolhatók. A befolyásolhatóságát kell kihasználni és beszélgetni vele. Fontos, hogy megértően és ne támadóan szólj hozzá.


Ha gondolod írj privátot, de tudd, hogy olyan ember vagyok, aki füvezett már és alkalmanként nem tartja rossz dolognak, ha az illető felnőtt ember, aki a saját tetteiért felel.

2015. ápr. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!